Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

SmartBlinds / Mootoriga rulood

Meie e-poes on võimalik tellida SmartBlinds mootoriga rulood. Võrreldes teie meie e-poe elektriliste ruloode lahendusega SOMA, on SmardBlinds soodsam ja ei ole toodetud Eestis.

Tee enda elu lihtsamaks!

Jah, sa võid ka ise terve kodu rulood hommikul ja õhtul ära rullida, aga kindlasti oskad selle ajaga ka midagi paremat teha. Voolaku kraanist soe vesi, hoidku auto ise kiirust ja masin pesku nõud – sa oled seda mugavust väärt! Komplektis on kaasas ka päikesepaneel, mis vabastab juhtmega laadimise kohustusest, kuid mille lisades võib olenevalt kodust ja akendest, kaduda raas esteetikat.

 

Juhi mugavalt äpist!

Nutikas ruloo mootor on selline, mis teab ise, millal ja kuidas kardinaid avada või sulgeda. SmartBlinds ei ole siinkohal erinev ja saad vajalikud automaatikat äpis profiilidena luua. Edasi on kõik juba automaatne. Lisaks on seadmel alles ka “vanakooli” üles-alla nupud, juhuks kui telefon on teises ruumis või ei ole jaksu sellega majandada.

Kuidas ma selle seadme osta saan? Ruloo komplekteerimise ajal saad SmartBlinds seadme linnukesega (99 euro eest) tellimusele lisada – maru mugav, eks.