Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

(Rulo lojaalsusprogramm) Igalt soovituselt 5% pangakontole!

Rulo lojaalsusprogramm – ehk siis nagu maffia või? Mingis mõttes, aga üldse mitte negatiivses ja kriminaalses. Teaks vaid eesti keeles sõna, mis kirjeldaks sellist kokkuhoidvust ja üksteise eest seismist paremini, siis rõõmuga kasutaks seda. Me soovime lähedal hoida inimesed, kes meie ideedesse usuvad ja väärtusi jagavad.

Kas oled üks omadest?

Tee nüüd enda mõtetes kiire inventuur:

 1. Kas sa oled meilt ruloosid/voldikuid tellinud? (minimaalne kogus 4 rulood/voldikut, et sa enne esimest tellimust juba ennast sisse ei nihverdaks)
 2. Kas jäid sedavõrd rahule, et oleksid valmis meid ka edasi soovitama?
 3. Kas meie idee, stiil ja asjaajamine meeldivad sulle?
 4. Kas sa jälgid meid Facebookis ja/või Instagrammis?

Kui kõik klappis, aga sa ei ole saanud kutset, et Rulo perekonnaga liituda, siis sisesta enda mailiaadress ja võtame ühendust:

  Kuidas Rulo lojaalsusprogramm töötab? (Oluline uuendus 2022a juunist)

  Kui oled Rulo lojaalsusprogrammi liige ja keegi sinu isikliku sooduskupongi kasutab, siis saab ta rulood ja voldikud 15% soodsamalt. Soovitajale endale saadame tellimusest 5% väärtuses tokeneid, mille korra aastas päris rahana pangakontole saadame.

  Mingi skämm või? Kuidas see töötab?

  Nope, meid aitab selle programmi elluviimisel Eesti oma idufirma Koos.io. Kui oled enda sooduskoodi kellelegi soovitanud ja ta ostab näiteks 500 euro väärtuses ruloosid, siis saadame sulle emailile lingi, milles palume vastu võtta 2500 tokenit. 1 token = 1 sendiga. 2500 tokenit = 25 euroga (mis on 500st eurost 5%, eksole). Korra aastas saadame välja teate, et nüüd on aeg tokenit eurodeks vahetada ja palume pangakontot kuhu see kanne teha. Meie kanname kogutud summas raha Koos.io kontole ja nemad teile edasi. Kõik on juriidiliselt korrektne ja meie maksame neile eurosid, et nad seda süsteemi üleval hoiaks ja haldaks. Küll aga tuleb seadusest tulenevalt seda teenitud tulu tuludeklaratsioonis kajastada muude sissetulekute all ja sellest tulumaksu maksta.

  Kus need “tokenid” on? Kust ma neid näen? Kas ma pean selleks mingi äpi tõmbaba? Kas see on raske?

  • Token on tõend, mis väljendab plokiahela süsteemis mistahes vääringut või õigust. Seda ei saa võltsida, seda ei saa ära kaotada või öelda hiljem, et tegelt ei ole mingeid tokeneid olnud ja rahast võid ainult und näha. Kui sa oled kursis kuidas plokiahel töötab, siis sa tead. Kui sind huvitab kuidas töötab, siis palume googeldada. Kui sind piisavalt ei huvita, siis lühidalt on token tõend mille alusel meie programmi näitel saad meilt hiljem raha nõuda, sest me lubasime seda nende vastu maksta.
  • Tokeneid saad näha Koos.io lehelt digitaalsest rahakotist ja see on mega lihtne. Kui oleme sulle korra juba tokeneid saatnud, siis edaspidi saad enda emailiga sisse logida. Selleks, et asi oleks turvaline, tuleb meilile kinnituskood ja kui oled selle sisestanud näed enda kogutud tokeneid. Neid saab juba praegu ja ilmselt tulevikus veel rohkematelt ettevõtetelt ja saad neid mugavalt ühes kohas hoida.
  • Rulo token näeb sinu digitaalses rahakotis välja selline:

  Kui midagi selle selgituse jooksul jäi segaseks, siis Priit lubas vastata, kui talle kirjutada: priit@rulo.ee

  RULO Wall of Fame!

  Rulo lojaalsusprogramm sai alguse tänu järgnevatele asutajaliikmetele: Inez Andresen, Helen Vestla, Eileen Kubpart, Terje Helbma, Silvia Allik, Ann Norden, Terje Piho, Rivo Tepper, Gerli Luhtaru, Harry Auväärt, Kristina Mitt, Epp Mõttus, Kristiina AIgro, Karl Hallik, Raili Themas, Merilin Sepp, Stina Vool, Kristiina Kevvät. Kui sa neist kedagi tead, siis küsi soodustuse saamiseks nende isiklikku kupongi.