Sa võid olla osa Rulo perekonnast!

Ehk siis nagu maffia või? Mingis mõttes, aga üldse mitte negatiivses ja kriminaalses. Teaks vaid eesti keeles sõna, mis kirjeldaks sellist kokkuhoidvust ja üksteise eest seismist paremini, siis rõõmuga kasutaks seda. Me soovime lähedal hoida inimesed, kes meie ideedesse usuvad ja väärtusi jagavad.

Kas oled üks omadest?

Tee nüüd enda mõtetes kiire inventuur:

  1. Kas sa oled meilt ruloosid/voldikuid tellinud? (minimaalne kogus 4 rulood/voldikut, et sa enne esimest tellimust juba ennast sisse ei nihverdaks)
  2. Kas jäid sedavõrd rahule, et oleksid valmis meid ka edasi soovitama?
  3. Kas meie idee, stiil ja asjaajamine meeldivad sulle?

Kui kõik klappis, aga sa ei ole saanud kutset, et Rulo perekonnaga liituda, siis sisesta enda mailiaadress ja võtame ühendust:

Kuidas Rulo lojaalsprogramm töötab?

Rulo lojaalsuprogrammi liikmed saavad enda rulood ja voldikud alati kõige parematel tingimustel! Just, olenemata sellest, millised reklaamid või kampaaniad jooksevad uutele klientidele, siis lojaalsusprogrammi liikmete tingimused on paremad!

Lojaalsuprogrammi asutajaliikmed (need kes uskusid Rulo’sse kohe päris algusest, esimese kahe aasta jooksul (kuni 1.06.19)) saavad isiklikud kutsed ja neile kehtib aastaringselt e-poes -25% soodustus! Kui tead mõnda Rulo asutajaliiget, siis küsi temalt aastaringselt töötavat -20% sooduskupongi. Kõik uued lojaalsuprogrammiga liitujad saavad aastaringseks kasutamiseks samuti -20% sooduskupongi, mida endale hoida või sõprade ja tuttavatega jagada.

Lojaalsuprogrammi asutajaliikmed: Helen Vestla, Eileen Kubpart, Terje Helbma, Silvia Allik, Ann Norden, Terje Piho, Rivo Tepper, Gerli Luhtaru, Harry Auväärt, Kristina Mitt, Epp Mõttus, Kristiina AIgro, Karl Hallik, Raili Themas, Merilin Sepp, Stina Vool, Kristiina Kevvät. Kui sa neist kedagi tead, siis küsi soodustuse saamiseks nende isikliku kupongi.

Boonuspunktid ja kingitused meilt ja sõpradelt

Aga milleks ikkagi tuttavatega ruloodest rääkida? Sellepärast, et me teame, kui palju sinu isiklikku sooduskupongi on e-poes kasutatud. Iga sooduskupongiga tellitud ruloo eest teenid punkte, mille saad vahetada nii Rulo kui ka meie sõpradega seotud toodete ja teenuste vastu. Iga ruloo eest teenib soovitaja 4 punkti (arvestades, et keskmine tellimus meie e-poes on 4-5 rulood, siis selliselt tellimuselt teenid 16-20 punkti). Järgnevalt esmane valik kingitusi:

 

Sauna honey with linseed oil and a drop of pine tar 120g / 12 points

Oil Masters eco-hemp oil 200ml / 20 points

Rulo "Shady business" T-shirt / 50 punkti

Pavlova cake 1,5kg Maiasmaa (70 points)

Next online store order 50€ off (100 points)

Hot tub with fireplace Ecooil (1420 points)