Tarne 7-10 tööpäeva | Tasuta transport

KKK (Korduma Kippuvad Küsimused)

Kui sa ei leia järgnevate küsimuste hulgast seda millele tulid vastust otsima, siis suures plaanis on võimalusi kaks – kas sa tegelikult ei peakski sellist asja ruloode tootjalt küsima või ei küsita seda küsimust piisavalt tihti. Okei, tegelikult on kolmas võimalus ka, et me ei ole jõudnud kõiki küsimusi ja vastuseid siia kokku koguda, aga algus on tehtud.

Kui pikk on ruloode ja voldikkardinate tarneaeg?

Ruloode ja voldikkardinate tarnaeg on tavatingimustel 7-10 tööpäeva. Ekspressteenusena saadame tellimuse välja 48h jooksul.

Kas vajan mõõtmise ja paigalduse jaoks spetsialisti teenust?

Mõõdulindi olemasolul saad juhiste abil aknad mõõdetud ja akutrelli omades reeglina ka paigaldatud. Kui katteid vajavaid aknaid on 1-3, siis soovitamegi reeglina seda teed minna. Suuremate tellimuste puhul võiks kaaluda mõõtmis- ja paigaldusteenuse tellimist. Lisaks aja kokkuhoiule ja kindlusele tellite selliselt ka garantii, et mistahes probleemi tekkimisel jääb vastutus ja olukorra lahendamine meie õlule.

Mõõtmis ja paigaldusjuhendid leiate siit: https://rulo.ee/juhendid-ruloode-ja-voldikkardinate-paigaldamiseks-ja-mootmiseks/

Voldikkardinate paigaldusjuhend on pakendiga kaasas.

Kuidas aknaid mõõta kassettruloo või voldikkardina paigaldamiseks aknaraamile?

Kuidas aknaid mõõta?

Kuidas mõõta aken, et tellida kassettruloo?

“Kassettruloo puhul mõõtke ülal oleva pildi järgi H1-L1-L2;

Kuidas mõõta aken, et tellida voldikkardin?

Voldikkardina puhul mõõtke üleval oleva pildi järgi H1-L1 mõõt. Kui soovite voldikkardinat paigaldada klaasi vastu, peab klaasi sügavus raami suhtes olema minimaalselt 15mm. Sel juhul on vaja mõõta H2-L2.”

Kas minu aknal on kandiline või ümar liist?

Kolmekordsel pakettaknal on üldjuhul kandiline klaasiliist (foto). Kahekordsel paketil võib olla nii kandiline kui ümar liist. Ümara liistu tunned ära kui liistul puudub konktreetne nurk ja liistu klaasipoolne osa on kumer. Kandiline liistu puhul mis on tugeva nurga all tuleb samuti talitada nii nagu ümara liistu puhul ja mõõdud võtta selliselt ,et jääks kassettruloo külgliistude kinnitamise ruum.

Millal peaksin kassettruloo mõõdule lisama 16mm?

Kassettruloo mõõtu edastades ole kindel, ega klaasiliist pole tugeva nurga all või ümara servaga. Kui pigem nii on, siis lisa mõõdule 16mm lisaks (8+8mm).

Milline on voldikkardina või kassettruloo välimine külg?

Voldiku tagumine pool sõltub kangatüübist. Ühekihilisel, poolpimendaval on see hõbedane (foto), kahekihilisel poolpimendaval ja pimendaval valge (foto).

Mida tähendab väikeste ruutudega aken?

Selline näeb välja väikeste ruutudega aken:

Miks see on oluline?

Sellisel aknal saab voldikkardina paigutada ainult raamile ja kassettruloo paigaldada ainult c-liistuga.

Milline on voldikkardina liigutusvarras?

Kõrgemal asuvate akende või kõrgete akende liigutamist hõlbustav liigutusvarras näeb välja selline: