Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Sisekujundaja

 

Millised rulood minu koju sobivad?

Meile meeldib ägedaid ruloosid valmistada ja pakkuda head teenindust, aga mõnikord me ei oska öelda, millised rulood just sinu koju sobivad. Me tahame, et ruloode tellimine oleks lihtne ja osa sellest on sisekujundusliku valiku tegemine. Selle asemel, et sulle luuletada, millised on ägedad rulood, kutsusime appi SikaSaka.ee. SikaSaka sisekujundaja ja juht, Siret, ei luuleta, tema annab aknakatete valikul hüva nõu.

 

Kuidas Siret aitab? Teenused ja hinnad

  • Sisekujuduse konsulatsioon interneti vahendusel – 25 eurot
  • Sisekujunduse konsultatsioon visiidil – 50 eurot tund + transport

Ka meile meeldivad ilusad sisekujunduslikud lahendused!

Toetame maailma ilusamaks muutmist. Kui tellid 6 või enam rulood, siis Rulo on valmis osaliselt või täielikult sisekujundaja kaasamise kulud katma.

 

Teenust kasutanud kliendi tagasiside:

Olen väga rahul, et viiest sisekujundajast oli Siret esimene kes oli nõus tulema “maale” – Paidesse. Siret kuulas ära isiklikud soovid stiili osas kodu üldkujunduses ja suutis koheselt sisekujunduslikke soovitusi jagada igas majas nurgas, ka ehituslikke. Vähe sellest, et ta majas sees pakkus vingeid lahendusi, ka väliskujunduses on Siret proff! Eelnevas kodus oli mul kogemus teise sisekujundajaga, kellel oli endal tugev visioon olemas AGA läks minu kui kliendi soovidest väga kaugele. Siretit soovitan 100%.  – Kati Paidest

Kui tahad enne tellimist rohkem teada …

… siis loe Sireti kirjutatud blogi “Kolm küsimust, mida esitada rulookardinate valimisel“. Sealt saad teada, kuidas luua kodule lisaväärtust, hubasust ja omanäolisust läbi ruloode.

Kui soovid luua disaini lahendust koos sisekujundajaga, siis kirjuta meile info@rulo.ee.

Ilu loob maailma!