Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

Ruloode tellimine on lihtsaimast lihtsam

02.11.2023

Kui sa ei ole veel kuulnud, siis Rulo on all about lihtne ja mugav. Me teame, et tänapäeval on iga lisaliigutus või hiireklõps jube tüütu. Lisaks on meil kõigil vähe aega ning see on ka hea põhjus, miks ruloode tellimine peaks olema kiire ja lihtne. Need asjaolud ongi Rulo meeskonda motiveerinud, et meilt ostes peaks tegema võimalikult vähe liigutusi.

Esmalt: kuidas leida sobilik ruloo?

Kõige peale on mõeldud! Selleks, et sa ei tuleks meie veebilehele sihitult lehti klõpsima, oleme esilehele paigaldanud tööriista nimega rulooleidja. Nagu nimigi ütleb, aitab see välja selgitada, milline ruloo on sinu jaoks just see õige. Rulooleidja koosneb kolmest küsimusest: millist ava soovid katta?, mis on aknakatte peamine eesmärk? ja kas oluline on soodne lahendus, mugavus või esteetika? Tänu sellele tööriistale ei pea ülemäära higistama, et endale sobiv aknakate leida. Easy peasy.

Teiseks: ruloo leitud, nüüd aeg mõõtmiseks

Nüüd läheb asi võib-olla mõnevõrra keerulisemaks, KUID ära muretse! Me oleme kokku pannud igasugused erinevad juhendid, et sa ei peaks ise hakkama leiutama. Mäletad? Lihne ja mugav. Leia meie juhendite leht, esilehe alt otsast või klõpsa siia JUHENDID. Sealt alt leiad erinevate ruloode mõõtmis-, hooldus- ja paigaldusjuhendid. Sealgi oleme kõik teinud väga lihtsaks ja arusaadavaks. Mõõtmisjuhendid leiad ka mõõtmisväljade täitmise juurest küsimusega: kuidas mõõta? Nii ei pea sa isegi juhendite seast otsima. Vääääga lebo.

Kolmandaks: täida ülejäänud väljad, lisa ostukorvi ja maksa

Viimaseks etapiks on selliste väljade täitmine nagu kanga värv ja pimendusaste, profiilide ja kinnituste värv, mootori lisamine (või mitte) ja keti asukoht. Kõik jällegi väga arusaadav, kui tead oma eelistusi. Värvide valik on muidugi väga lai, niiet vabandame ette kui valik on raske ja võimalik, et kõige keerulisem osa. Kui tahad, et elu koos ruloodega oleks samuti mugav, siis vali mootor ka juurde. Mootorite kirjeldused leiad siit. Lõpetuseks lisa oma ruloo ostukorvi ja maksa.

Ruloode ja voldikkardinate tarnaeg on tavaliselt 7-10 tööpäeva. Kui sul on sellega väga kiire, siis ekspressteenusena saadame tellimuse välja 48h jooksul.

Paigaldus on samuti super lihtne ja seda tänu erinevatele paigaldusvideotele, mille oleme purki saanud. Need leiad siit. Suuremate tellimuste puhul võiks kaaluda mõõtmis- ja paigaldusteenuse tellimist, sest see teeb jällegi protsessi mugavamaks.

Pakume ka originaalse disainiga aknakatteid

Nimelt on üheks meie tooteks prinditud rulood, mis annab võimaluse tellida oma kujunduse, pildiga või fotoga ruloosid. Kui sa arvad, et see protsess on kuidagi keerulisem, siis jällegi peame sulle kurvastusega teatama, et sa eksid. Juhul, kui sul ei ole endal ideid, aga tahad omapärast ja meeldejäävat aknakatet, siis oleme koostöös fotograafide ja kunstnikega loonud erinevad kollektsioonid. Nende hulgast saad teha kiire valiku. Loe prinditud ruloode tellimisest lähemalt siit.

aknakatted

Rulo + mugavusteenus

Kas saab veel paremaks minna? Mugavusteenus on mõeldud neile, kes ei ole veel meilt ruloosid tellinud, sest ei oska/viitsi/taha/saa/jaksa/jõua/tea/suuda/jaga/soovi. Lisaks on Rulo+ teenuse tellijale aknakatted aasta läbi -15%. Tutvu teenusega lähemalt siin.

Kokkuvõttes tahame öelda, et Rulo e-poest on ruloode tellimine tehtud nii lihtsaks kui võimalik. Meilt leiad kõiksugu erinevad juhendid ja õpetused, kuidas mõõta, istuda ja astuda. Kui sul on tekkinud seoses tellimise, tarnega või mingil muul teemal küsimusi, siis kontrolli KKK (korduma kippuvad küsimused) lehte, ehk on seal sulle vastus. Kui ei, võta meiega ühendust.

Kui tekkis tunne, et Sul on kodust rulood puudu, siis telli need Rulo e-poest. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!

 


Ribakardinad – next level triibutajad

Võib ju arvata, et nüüd on küll Rulo valikus kõik aknakatted esindatud. Üllatusmoment on kindlasti suur, sest sortimenti on lisandunud täiesti uus aknakate. Nimelt on nüüd saadaval ka mõnusad puitimitatsiooniga ribakardinad, mis omavad mitmeid häid funktsioone. Kui oled aknakatteid valimas või uurid niisama maad, siis selles blogis räägime lähemalt, miks peaksid 100 erineva variandi seast […]

Katuseakende rulood – Rulo staarvoldikud

Võib ju arvata, et nüüd on küll Rulo valikus kõik aknakatted esindatud. Üllatusmoment on kindlasti suur, sest sortimenti on lisandunud täiesti uus aknakate. Nimelt on nüüd saadaval ka mõnusad puitimitatsiooniga ribakardinad, mis omavad mitmeid häid funktsioone. Kui oled aknakatteid valimas või uurid niisama maad, siis selles blogis räägime lähemalt, miks peaksid 100 erineva variandi seast […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.