Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Mustriga rulood – Sinu originaalse disainiga aknakate

21.03.2023

Enam ei pea ruloo olema igav ja pastelne, sest nüüd saab Rulo e-poest tellida täpselt sellised mustriga rulood nagu ise heaks arvad. Kasuta enda loovust ja kujunda originaalse disainiga aknakate laste-, elu- või magamistuppa. Juhul kui endal häid ideid ei ole, siis oleme koostöös fotograafide ja kunstnikega loonud erinevaid kollektsioone, mille hulgast saab endale sobiva disaini valida. Mustriga ruloode tellimine on täpselt sama lihtne, kui tavaliste ruloode tellimine. Järgnevalt kogu info meie prinditud ruloode kohta.

Soeta mustriga rulood meie e-poest

Nagu eelnevalt mainisime, on nüüd võimalus aknakattele valida mistahes väljanägemine – lisada logod, mustrid, kujundid, värvid või fotod. Võib täitsa hulluks minna! Lisaks sellele on nende tellimine tehtud võimalikult lihtsaks ja arusaadavaks. Vaatame need neli etappi üle.

Vali ruloo tüüp

Kõige esimesena on vaja teha valik, kas soovid aknakatteks kassettrulood või tekstiilrulood. Kassettruloo paigaldatakse otse aknaraamile ja see on mugav aknal, mida on vaja tihti avada. Tekstiilruloo on lihtsalt paigaldatav aknakate, mis paigaldatakse hoopis kruvidega aknaava kohale seinale. Järgmiseks valikuks on kas pimendav või poolpimendav ruloo. Magamistuppa sobib pigem täiesti pimendav, et uni oleks õige magus. Köögis võib poolpimendav mõnusalt mõjuda, sest laseb sisse ilusat hommikuvalgust.

Sisesta mõõdud

Ruloo tüüp valitud, on aeg teha ära see ülimalt lihtne mõõtmine. Kassettruloo puhul on vaja teada nelja mõõtu – laius raami ja liistu joonelt, kõrgus raami ja liistu joonelt, klaasi laius ning klaasiliistu sügavus. Tekstiilruloo vajab ainult kahte mõõtmist – aknaava laius ja soovitud ülekate ja seda nii pikkupidi kui laiupidi. Selle etapi juures on olemas kõik vastavad õpetused, mis on tehtud võimalikult arusaadavaks.

Kujunda

Olemegi jõudnud selle kõige lõbusama osa juurde – ruloo kujundamine. Kujundamise etapis on Sul kaks head valikut – valida meie kollektsioonide seast juba olemasolev pilt või lasta oma fantaasial lennata. Selleks võid enda vabal valikul leida mõne pildi, foto või kujunduse, mis silma särama paneb. Kui valik tehtud, tuleb kindlasti üle kontrollida, kes see vastab tehnilistele nõuetele. Selle kohta on meil samuti olemas vastav õpetus. Tehnilistele nõuetele vastamine aitab tagada, et sinu ruloo on parima võimaliku kvaliteediga.

Kindlasti tasub siin ära märkida võimalus, et tellida saab ka mistahes kangatoonis ruloo. Selleks ava kujundamise etapis „Lisa tausta värv“ ruuduke ja libista värv selliseks nagu meeldib. Mitte midagi keerulist.

Detailide ja kinnituste värv

Ongi käes juba viimane etapp. Selleks on detailid ja kinnitused. Hetkel on värvivalikus valge ja sellele kontrastiks tumepruun. Punkti paneb protsessile mitte vähem olulisem valik, milleks on keti rippumise pool. Parem või vasak – kummalt poolt mugavam rullida on.

Ja ongi valmis!

Siin mõned näited, milliseid vaateid oleme tänaseks klientide koju loonud.

Mustriga rulood_Rulo_rulood

Telli eelloodud ruloo disain

Kui endal parasjagu mõnda mustriga rulood mõttes ei ole, siis oleme sellele lahenduse leidnud. Hetkel on meil valikus neli kollektsiooni. Lisame hooajalisi kollektsioone aja jooksul kindlasti ka juurde.

  • A.Kruusmaa kunstikollektsioon „Looduse jäljed“ – mahedate vesivärvi laigukestega looduskaunid mustrid, kuhu on peidetud taimestiku ja lillekeste võlu
  • T.Taal fotokollektsioon „Eestimaa ilu“ – kaunid loodusfotod Eestimaa eri paikadest
  • K.Nurmoja kujundustööd „Mängutuba“ – mängulised ja lapsemeelsed kujundused, mis teevad tuju heaks
  • Lihtsad Rulo originaalkujundused – ei midagi keerulist

Piltide sirvimiseks külasta meie „Prinditud rulood“ lehte.

Kui tekkis tunne, et Sul on kodust oma disainiga aknakatted puudu, siis telli mustriga rulood siit. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.