Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Pimendav ruloo – ei maksa karta pimedat! (valgust ka)

03.11.2017

Meie kliendid jagunevad kaheks: ühed ei lepi vähemaga kui pimendav ruloo ning teised on seisukohal, et meil on valget aega niigi vähe. Kuna me ei tea, millised on sinu kogemused ja ootused seoses pimendavate ruloodega, siis käime koos ühe või teise rulookardinate lahenduse boonused ja miinused üle.

Jah, pimendav ruloo teeb päriselt toa pimedaks!*

*Täispimendava efekti saavutamiseks tuleb minna kassettruloo teed, mis tähendab ruloo paigaldamist aknaraamile, koos küljeliistude ja ruloo almise ääre tihendiga. Tekstiilruloo puhul jääb valgus ava äärtest sisse kumama. Voldikkardinaid saab samuti täispimendavaid, ka siis tuleb arvestada, et kuigivõrd kumab valgus äärtest sisse, kuid tuba on sellegipoolest pime.

BOONUSED

 • Pimendav ruloo on suurepärane lahendus magamistoas, aidates kaasa une kvaliteedile. Kindlasti tead millest jutt, kui armastad päevaseid uinakuid, aga valgus varitseb ka öösel. Olgu selleks mööda sõitev auto, tänavavalgustus või naabrimehe patareilamp. Ühtlane pimedus on magamiseks tervislik ja turvaline valik. Ja kui ühe ruloo kaupmehe juttu ruloodest ei maksa uskuda, siis googelda – kümned teaduslikud artiklid kinnitavad, et pimendav ruloo magamistoas on hea unekvaliteedi alus.
 • Eluruumidega oleneb sellest, kas oled televiisori vaataja ning kuidas on tuba paigutatud. Kui päike segab A-Rühma või Õnne 13 vaatamist ja tahab ise silma paista, siis pimendav ruloo aitab.
 • Kontoris ja mistahes ekraanidega ruumides on sama lugu – pimendav ruloo on tõhus abimees. Lisaks aitavad rulood tehnilistes ruumides kus valgus ei tohi sisse või välja pääseda.

pimendav ruloo

Poolpimendavad rulood on sobivam lahendus juhul, kui soovid ruume võõraste pilkude eest kaitsta, kuid valguse eest mitte. Tuba jääb pimeduse asemel hämaraks.

Tarkus, mis sellest postitusest kaasa võtta on selline: Ära vali ruloode tellimisel kangast selle järgi mida oled naabrimehelt kuulnud või mida müügikonsultant soovitab. Mõtle läbi, millises ruumis, millist tulemust saada soovid. Magamistoa puhul kaalu kindlasti pimendavaid kangaid, elutoa ja kontori puhul lähtu vajadusest. Köögis on tõenäoliselt poolpimendavad või valgust läbilaskvad kangad sobivamad.

Oleme alati valmis ka enda kogemuste ja teadmistega otsustamisele kaasa aitama. Nii nagu pimedat, ei maksa ka meiega ühendust võtmist karta. Meie tegemistega saad ennast kursis hoida facebookis.


Kuhu sul kiire on? (ruloode tellimisega, noh)

Kes meie tegemistel silma peal on hoidnud teavad, et peame Rulo üheks oluliseks eeliseks tarne kiirust. Kui keskmine tarneaeg on teistel tootjatel 4-6 nädalat, siis meie paneme tellimuse teele 3-5 päeva jooksul. Põhjendatud on küsimus, et miks on ruloode kiire tarne üleüldse oluline?

rulood e-poest: 6 küsimust ja vastust enne kui tellid

Kes meie tegemistel silma peal on hoidnud teavad, et peame Rulo üheks oluliseks eeliseks tarne kiirust. Kui keskmine tarneaeg on teistel tootjatel 4-6 nädalat, siis meie paneme tellimuse teele 3-5 päeva jooksul. Põhjendatud on küsimus, et miks on ruloode kiire tarne üleüldse oluline?

Comments

 1. Kaspar ütleb:

  Tere!

  Mis hind oleks pimendaval rulool laius 110cm pikkus 205cm, toon valge/hele.

  Parimat,

  Kaspar

 2. Priit Patrael ütleb:

  Hei,
  Saada palun päring info@rulo.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.