Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

rulood e-poest: 6 küsimust ja vastust enne kui tellid

03.08.2017

Rulood e-poest tellida on soodne, mugav ja kiire lahendus, kuid nagu ikka, kaasneb suurema vabadusega ka suurem vastutus. Kui ostad enda esimesi ruloosid või esimesi erimõõtmelisi ruloosid, siis järgnevalt on välja toodud kuus küsimust, mida peaksid endalt enne tellimuse tegemist küsima.

1. Tekstiilruloo vs. kassettruloo

Kui aknad, millele soovid rulood e-poest tellida on kaasaegsed plastikaknad, siis on suure tõenäosusega kassettruloode paigaldamine võimalik. Viimaste tugevuseks on täispimendava tulemuse saavutamine (tänu küljeliistudele, mille vahel ruloo liigub), dekoratiivsus ja võimalus akent koos rulooga avada. Tekstiilruloo kasuks räägib universaalsus, kuna seda saab kinnitada aknaava kohale seinale või aknaava lakke. Lisaks on tekstiilrulood rahaliselt soodsam lahendus. Kui tehnilisi piiranguid ei ole, tuleb teha klassikaline valik lihtsa ja soodsa tekstiilruloo ning dekoratiivsema ja funktsionaalsema kassettruloo vahel. Kangaste valikut mehhanismide valik ei mõjuta.

tekstiilruloo; kassettruloo, rulood e-poest

2. Kangaste värvid tellides rulood e-poest

Füüsilises rulookardinate kaupluses on võimalik kangaid ja materjale käega katsuda. Kataloogide tekstiiliruudud ja näidised lõpp-tulemuse kohta täit pilti ei anna, aga oma silm on ju kuningas. Rulo e-poes oleme kõik kangad koos erinevat värvi mehhanismidega üles pildistanud, et lõpp-tulemust võimalikult tõetruult visualiseerida. Samal ajal tuleb arvestada sellega, et seadmetel mille abil internetis käime on erinevad ekraanid. Lisaks näevad inimesed värvitoone erinevalt. See on ka üheks põhjuseks, miks rulo e-poe valik on teadlikult piiratud ja pigem igavate värvitoonidega. Meie lähenemine on rõhuasetusega funktsionaalsusele ja mugavusele – et ruloode valimine oleks võimalikult lihtne. Kui teil on vaja põnevat sisekujundusliku lahendust, siis tõenäoliselt ei ole e-pood (sealhulgas meie ruloode e-pood) õige lahendus ning tuleb “päris” poodi kannatama minna.

3. Kuidas rulood kasutama hakkan?

Kui vajad akna ette kardinat, et mööduja sisse ei näeks ja päike ei pimestaks, siis tekstiilruloo on selleks soodne lahendus. Kui lisaks sellele on oluline ka esteetika ja sisekujunduslik sobivus, siis kassettruloo sulandub aknaraamiga ühtseks tervikuks. Kui tahad, et ruloo oleks osa sisekujundusest, uuri meie triibutajate valikut. Kui tahad, et kardinad ruumis ei domineeri, siis klassikalised heledad ja beežid toonid on see mida otsid. Küsi endalt, milleks rulood vajad ning vali vastavalt sellele sobiv lahendus.

4. Transport

Kui tellid rulood e-poest, veendu enne kuidas on kaupmees lahendanud transpordi. Kuna rulood on transportimiseks ebamugava kujuga, siis mitmed kullerfirmad küsivad nende transpordi eest lisatasu. Veendu, et tellimuse hind sisaldaks ukselt-uksele kullerteenust. Tellid ju rulood e-poest mugavuse ja kiiruse pärast. Kui pead ise ruloodele järele minema või transpordi organiseerima, siis milleks üldse e-poest tellida? Meie e-poes sisaldavad hinnad ukselt-uksele kullerteenust ning tellimus jõuab kliendile järgmisel tööpäeval pärast tootmist.

5. Kas tahan rulood ise paigaldada või vajan meistrimehe abi?

Rulookardinate paigaldamine ei ole raketiteadus, kuid aknalaudadel ronimine ei ole igaühele. Lisaks on paigalduseks vaja lihtsamaid tööriistu. Tekstiilruloode puhul on paigaldamine akutrelli olemasolul eriti lihtne. Ruloo kinnitamiseks on muidugi vaja tooli või redeli abil aknaava kohale ulatuda. Kassettruloode puhul on paigaldamine keerukam, kuid paigaldusjuhendi abil ei käi suuremal osal inimestest üle jõu. Kui oled kindel, et ei saa või ei taha paigaldust ise ette võtta, siis kirjuta sellest kaupmehele ja küsi paigaldusteenuse järele. Rulo meeskond teeb täna paigaldustöid kliendiga kokkuleppel, kuid 2018 aasta esimeses pooles tekib paigaldusteenuse võimalus kõigis suuremates linnades. Kui sisestad tellides enda aadressi, tekib paigaldusvõimalus kui sinu postiindeks jääb mõne meie meistrimehe tegevuspiirkonda. Isegi kui ei jää, võta ühendust ja leiame koos lahenduse.

6. Kas suurem valik aitab teha parema otsuse?

Kas peaksin valima esimeselt kaupmehel esimese sobiva kanga ja ära tellima või tuleks enne ostmist võrrelda erinevate kaupmeeste mudelivalikut, hindasid, tingimusi ja kvaliteeti? See on suuresti maitse asi. Rulo e-pood on loodud eesmärgiga teha rulookardinate ostmine võimalikult meeldivaks protsessiks ja teha kardina komplekteerimine võimalikult lihtsaks. See tähendab aga ka piiratud valikut. See toob meid tagasi blogipostituse alguse juurde – küsi endalt millist lahendust ja millisel eesmärgil otsid ning leia sobiv kaupmees sellest lähtuvalt.

 


Pimendav ruloo - ei maksa karta pimedat! (valgust ka)

Meie kliendid jagunevad kaheks: ühed ei lepi vähemaga kui pimendav ruloo ning teised on seisukohal, et meil on valget aega niigi vähe. Kuna me ei tea, millised on sinu kogemused ja ootused seoses pimendavate ruloodega, siis käime koos ühe või teise rulookardinate lahenduse boonused ja miinused üle.

Ruloo Šmrulood - ehk milleks veel üks rulookardinate e-pood?

Meie kliendid jagunevad kaheks: ühed ei lepi vähemaga kui pimendav ruloo ning teised on seisukohal, et meil on valget aega niigi vähe. Kuna me ei tea, millised on sinu kogemused ja ootused seoses pimendavate ruloodega, siis käime koos ühe või teise rulookardinate lahenduse boonused ja miinused üle.

Comments

 1. Kaspar ütleb:

  Tere,

  Kui palju maksab valge kassettruloo aknale mõõtudega laius 1250mm X kõrgus 1210mm? (liistu sügavus 25mm, akna paksus 20mm)
  Tänan.

  Kaspar

  1. Rulo ütleb:

   Kas pimendav või poolpimendav?

 2. nipitiri ütleb:

  3000mm ruloo, pimendav, šampanja – ei luba sisestada – ütleb, et kangas pole nii lai?

 3. Rulo.ee ütleb:

  Jaa, me saame täna teha kuni 2400mm laiasid tekstiilruloosid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.