Kontaktid ja meeskond

Meeskond

Priit Patrael

Tegevjuht / müük ja turundus

“Ilmalikud küsimused”

Email: priit@rulo.ee

Tel: +372 56960171

Gunnar Paalman

Juhatuse liige

“Vaimulikud küsimused”

Email: gunnar@rulo.ee

Tel: +372 53033093

Jane Patrael

Kliendialdur

“Kiired vastused, kui e-poodi kasutada ei oska”

Email: jane@rulo.ee

Reet Aljes

Raamatupidaja

“Arvutab ja hoiab numbrid korras”

Email: reet@rulo.ee

Tel: +372 51931145

 

Signe Sada

Ruloode komplekteerija

“Õpib tootmisjuhi ametit. Praegu teeb Sadat asja”

Email: signe@rulo.ee

Tel: +372 5169575

Irene Varul

Ruloode komplekteerija

“Irene komplekteerib ruloosid ja aitab venekeelsete klientidega suhelda”

Email: irene@rulo.ee

Tel: 53807403

Jürgen Jõela

Ruloode paigaldaja

“mõõdab, paigaldab ja turnib sinu eest”

Tel: 55530740

Aire Piho

Ruloode komplekteerija (lapsehoolduspuhkusel)

“vastutab hetkel uute talentide pealekasvu eest”

Email: aire@rulo.ee