Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi

13.10.2020

Kuna tootefoto ei ole nii ehe kui lõplikust tulemusest tehtud pildid, siis ostsustasime jagada kliendifotosid. Nii saad ka sina veidi parema ettekujutuse sellest, millisena voldikkardin erinevates tubades mõjub.

RULO e-poest leiad erinevaid voldikkardinaid. Pakume nii poolpimendavaid, pimendavaid, topeltkangaga kui ka niiskuskindlaid voldikuid, mida saad kasutada pea igas ruumis. Voldikuid saab lihtsalt timmida ülevalt alla, alt üles ja keskele kokku – just nõnda nagu sul vaja on. Akna alumise osa katmine on mugavaks lahenduseks neile, kes esimesel korrusel elades avastavad end tihti võõrastega silmakontaktist. Voldiku kõrgemale sättides, saad mugavalt varjata liigset päikest. Terve akna katmine loob privaatsust ja pimedust.

Puhas kui prillikivi

Eriti puhast joont rõhutab näiteks valge poolpimendav voldik, millest päikesevalgus saab sind pimestamata rahulikult sisse kumada.

Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi

Neutraalne voldikkardin

Meie klientide ühed suurimad lemmikud on kindlasti tagasihoidlikumad kangad, mis tänu oma neutraalsele meeleolule sobivad põhimõtteliselt iga sisekujunduslahendusega.

Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi

Julge hundi voldikkardin on punane

Vahel on toast just see särts ja sära puudu, mille saad värviliste aknakatetega lisada. Lisaks punastele leiad RULO valikust veel siniseid, rohelisi, roosasid, kollaseid, lillasid ja muudes huvitavates värvides voldikuid.

Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi

Sobiv lahendus katuseaknale

Kuna voldik kinnitub aknaraamile, on see üks parim valik, mida katuseaknal kasutada. Pane tähele, et katuseaknale mõeldud voldikkardinad on ehituselt teistsugused ning tellimisel tee kindlasti vastav linnuke, et RULO komplekteerijad oskaksid sellega arvestada.  Eriti kõrgete akende või lühemate inimeste jaoks on meilt võimalik tellida ka 120 cm pikk liigutusvarras, mis aitab kõrgel asuvaid voldikuid mugavalt liigutada.

Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi

Katame kõik vajalikud ruudud!

Ikka selleks, et saaksid valgust ja privaatsust vastavalt soovile reguleerida, katame kõik vajalikud ruudud. Selline valgusega mängimise võimalus on kasulik ka kõigile taimearmastajatele, kelle rohelised “beebid” valgusesse kapriisselt suhtuvad.

Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi

Ära piirdu akendega!

Voldikkardin sobib hästi ka ustele, olgu selleks klaasist rõduuks või kodu eeskoja uks, kuhu liiga palju võõraid silmi uudistama satub.

Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi

Vannituppa niiskuskindel voldikkardin!

Tegu on poolpimendavate ühekordsete voldikutega, mis erinevalt tavalistest voldikkardinatest peavad rõsketes oludes kauem vastu, sest on toodetud spetsiaalsest niiskust tõrjuvast materjalist. Niiskuskindlate voldikkardinate värvivalik tundub teiste kangastega võrreldes küll tagasihoidlikum, aga oleme lisanud ka paar julgemat värvi – “Vetikane merekaru” (roheline) ja “Vettind krevetiline” (roosa). Niiskuskindlate voldikute seast leiad veel “Kreemika kalamehe”, “Näost kaame madruse”,  “Jumeka merekaru”, “Lainevahulise valge”, “Pruunika pootsmani”, “Tüürimehe argipäeva” ja “Vettpidava alibiga halli kardinali”. Allpool näidatud vannitoa voldikutest klõpsas meile pildid Kadri Valsberg.

Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi Voldikkardin – valik päriselu näiteid ja soovitusi

 

Nüüd, kui sul on parem ettekujutus, kuidas üks ilus voldikkardin erinevates ruumides välja näeb, saad rahuliku südamega endale meelepärased voldikud meie e-poest välja valida. Lisaks kiika meie Facebooki ja Instagrami! Ka seal oleme klientide fotosid jaganud ning saad asjakohast luuretööd teha. RULO sotsiaalmeediat jälgides oled kursis nii tootevaliku, sooduspakkumiste kui ka uudistega. 🙂


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.