Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Mitte katuseakna ruloo, vaid katuseakna voldikkardin!

13.10.2020

Just nii! Kuigi on ka kohti, mille toodete seas on olemas ka katuseakna ruloo, peame meie selle akna puhul ainuõigeks lahenduseks ikka voldikkardinat.

Igavene jama?

Katuseaken on imetlusväärne arhitektuurielement, mis majja lisavalgust toob ja õhul liikuda laseb. Lisaks näevad need ägedad välja ning mõnest suuremast võib ennast vahel unistava pilguga leida pilvi vaatlemast.

See-eest on katuseaknad tihti maja vaeslapsed, kuhu sobiva aknakatte leidmine võib väga keeruliseks osutuda. Ometi on ju midagi vaja sinna panna, sest sealt paistab valgus akna kalde tõttu hoopis intensiivsemalt sisse ja saab rikkuda nii teleka vaatamise kui ka unegraafiku. Lisaks võib ere valgus toa sauna kombel kuumaks kütta, mis on meeldiv, kui sa oled hetkel just saunakogemusest huvitatud, kuid muidu vist kellegi meeli see ei eruta. Seega on vaja midagi ette võtta!

Mida ma sinna katuseaknale siis panen?

Nagu me juba ütlesime, on RULO katuseakende puhul voldiku usku. Okei, tegelikult ei saagi me klassikalise rulooga katuseakna puhul aidata. Kui kindlasti tahad tavalist rulood, siis peaksid pöörduma otse aknatootja poole. Meie voldikkardinate valikuga saad tutvuda siit! Katuseakendele pakume spetsiaalse ehitusega voldikuid ning 120 cm pikka liigutusvarrast, millega saad lihtsalt ja kiirelt reguleerida ka kõrgemal asuvate akende voldikuid. Vastavalt vajadusele saad ka katuseakna voldikule valida nii poolpimendava, pimendava, topeltkangaga või niiskuskindla materjali. Poolpimendav kangas on klassikaline valik elutoas, pimendav magamistoas ja niiskuskindel sobib suurepäraselt kööki, vannituppa või WC-sse.

Katuseakna ruloo versus voldik

Kindlasti on üheks esimeseks ja suurimaks voldikkardina boonuseks selle reguleeritavus. Voldikuga ise saad mõnusalt reguleerida, kui palju valgust tuppa lased. Lisaks võib katuseakna ruloo liigutamine päris raskeks ülesandeks osutuda, kui tegu on kõrge aknaga. Voldikkardinatel on selleks juhuks olemas juba eelnevalt mainitud liigutusvarras, tänu millele sa ei pea iga kord, kui aknakatet liigutada tahad, tooli või muud säärast akna alla lohistama ja end ohtlikku olukorda seadma. Enamik õnnetusi juhtub põhjusega just kodus…  Nii et ära turni ja pane sinna katuseaknale voldikkardinad, mis oma voltide pärast ka ägeda sisekujunduselemendina töötavad.

Tutvu RULO e-poes voldikkardinate valikuga. Sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.