Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Kassettrulood – igasse tuppa ja igale aknale

03.09.2020

Kassettrulood (ikka need aknakatted, mitte musa mängivad) on meie klientide seas põhjendatult populaarsed. Tegu on puhtajoonelise ja praktilise lahendusega, mis sobib pea igasse tuppa ja pea igale aknale.


Miks just kassettrulood?

Klassikaline tekstiilruloo võib akende avamist segada ning avatud aknaga ruloo all hoidmine on sellega samuti jube kohmakas kui mitte võimatu. Kassettruloo on aga kinnitatud aknaraamile, mistõttu ei pea sa kunagi valima värske õhu või alla tõmmatud ruloode vahel. 

Ka pimendavate aknakatete kategoorias on kassetid esireas, sest need on nii tihedalt vastu klaasi paigutatud, et valgusel on ikka väga keeruline sind tüütama tulla.

Lisaks ei kogu kassettruloo kergesti tolmu, mis annab ruloo kangale pikema kasutusea. Kassetilt endalt on tolmu või muu mustuse ära pühkimine lapiga lihtne.

 

Rulo kassettruloode kirju valik:

Nüüd tutvustame lähemalt erinevaid kangaid, millest on võimalik kassette toota. Kui oled aga juba oma eelistuses kindel, telli endale sobivad siit!

1. Poolpimendavad kassettrulood

Poolpimendav materjal on ideaalne, kui sa ei taha rulood alla tõmmates päris pimedasse tuppa jääda, vaid soovid ikka aru saada, kas õues on öö või päev. Poolpimendavate kassettruloode puhul pakume kõige rohkem kangavõimalusi – saad valida viieteistkümne värvi vahel. Populaarsemad on kindlasti neutraalsed toonid, kuid julgematele võib meeltmööda olla näiteks kirsipunane ja indigosinine.

2. Mustrilised kassettrulood

Rulo mustriliste tekstiilide kollektsioon on loodud Sikasaka sisekujundaja ning juhi Siret Ilja poolt. Antud selektsioonist võib leida meeltmööda ruloo nii rõõmsasse lastetuppa kui ka maitsekasse elutuppa. 

3. Pimendavad kassettrulood

Nagu juba eelnevalt mainisime, on pimendavad kassetid need kõige-kõigemad. Värvivalikust leiad neliteist kangast, mis päikesekiiri ega öist tänavavalgust tuppa ei lase. 

4. Triibutajad kassettrulood

Triibutajateks kutsume kahekordsest rulood, millel on vaheldumisi läbipaistvast ja läbipaistmatust kangast triibud. Triipe kohakuti või kõrvuti sättides saad vastavalt soovile valgust blokeerida või lasta sel tuppa paista. Triibutaja on efektne ning pilkupüüdev sisekujunduselement. Rulost on triibutajaid võimalik soetada kaheksas erinevas värvis.

5. Öko-smöko kassettrulood

Lisaks tavalistele kangastele saab kassettruloosid tellida taaskasutatud materjalidest, millel on omapärane ja meeldiv tekstuur. Tegu on keskkonnasõbraliku ning vastupidava lahendusega. Valida saad nelja naturaalse värvi vahel. 

Tutvu kõikide ja värvide ja võimalustega Rulo e-poes!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.