Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

Rulootrendid 2020 – millised rulood valida?

24.05.2020

Uued ajad toovad alati kaasa uued eesmärgid ja hooaegade vahetumine tekitab tihti tahtmise kodus värskenduskuuri teha.Igal hooajal on värsked trendid, millest oma ruumide kujundamisel šnitti saab võtta. Toome välja mõned rulootrendid 2020. aastal ehk meile silma jäänud suunad, mis erinevates kodudes populaarsust paistavad koguvat.

Kõrge kontrastsus

Skandinaavia stiilis kodudes kasutatakse järjest enam musta ja valge värvi kombinatsioone, kus üks teisele silmapaistva aktsendi loob, täpselt nagu yin-yang-sümbolis. Kui ruumis ainult ühe värvitooni kasutamine võib luua väga igava mulje, annavad kontrastsed värvid ruumile sügavust. Heledas interjööris mustade detailide ja ruloode kasutamine on trendikas viis, kuidas kodu plässist muuta fancy‘ks.

rulootrendid 2020 skandinaavia stiil

Naturaalsus

Justkui kontrastitrendile rivaaliks, on esile kerkinud naturaalse muljega interjöörid, kus kasutatakse erinevaid puidutoone ja imitatsioone, et luua maalähedane ja õhuline tulemus. Selles stiilis on ära tunda Eesti maakodude eheduse kombineerimist tänapäevaste lahendustega (loe: ruloodega). Ka rulood imiteerivad sellistes ruumides just erinevate looduslike materjalide toone.

Moevärvid sinine ja roheline

Värvidest pidavat see aasta kõige rohkem rokkima erinevad sinised ja rohelised värvid. Uhke mulje loovad just tumedamates ja külluslikes toonides rulood, mis vastavalt materjalile annavad toale mõnusa kuma, kuid samas ei ole kuhugi kadumas helerohelised või -sinised aknakatted. Roheline pidi sümboliseerima tasakaalu, rahu ja kasvamist, samas kui sinine esindab intelligentsust, usaldust ning enesekindlust. Seega head värvid on mõlemad, vali vaid lemmik välja!

Kombineerimine

Tihti on keeruline leida tasakaalu loomuliku valguse ja privaatsuse vahel. Selle mure lahendab erinevate aknakatete kombineerimine. Näiteks pimendava ruloo sobitamine õhuliste tekstiilkardinatega. Selline lahendus laseb sul ka valgel suveööl pimedust nautida, samas kui päeval saad valguse ja privaatsuse tagada õhulised kardinad akna ette tõmmates.

rulootrendid 2020 kombineerimine

Rulootrendid 2020 – armastus

Nii palju, kui on arvamusi, on tegelikult ka erinevaid trende. Seetõttu soovitame sul valida rulood mitte moodi järgides, vaid selle põhjal, mis sulle endale südamelähedane. Oled sina ju see, kes enda valikut iga päev nägema hakkab ja küll oleks kurb, kui see sulle tegelikult sooje tundeid ei tekita. Trendidel tasub muidugi silm peal hoida, sest kes teab, äkki näed midagi uut ja põnevat, mis kõhus liblikad lendama paneb!

Enda lemmikud rulood vali meie e-poest: kassettrulood, tekstiilrulood ja voldikkardinad.

 


Magamistoa jutud OSA2 – Laske magada, palun!

Köök on kodu süda. Me veedame seal palju aega, olgu see kokates, süües või niisama juttu ajades. Seetõttu on oluline, et meid ümbritsev ruum oleks mugav, praktiline ja pealekauba ilus ka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.