Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

Ruloode varuosad – millised haigused ruloosid kimbutavad?

10.06.2022

Selge on see, et samamoodi nagu me vananeme, jäävad ka rulood vanemaks ning vajavad ühel eluhetkel turgutamist. Tervis sõltub ikkagi keskkonnast ja valikutest, mis elu jooksul tehtud – koguaeg üles-alla käimine tekitab probleeme ja läbipõlemist. Õnneks meie ruloodele spetsialiseerunud arstidel on soovitada häid ravimeid – hinnalised ruloode varuosad. Need aitavad eluraskuste ja sümptomite tekkides uuesti särtsu üles leida ning annavad uue hingamise. Vaatame üle kõige enam levinud haigused ja ruloode varuosad, mis nende konkreetsete murede korral lahendust pakuvad.

Kangas näeb haige välja

Vahest on nii, et vaatad kuidas miski lihtsalt näeb elust nii räsitud välja – jume on kadunud, kriimud siin ja seal. Tavaliselt inimestel tuleb soovituste listi puhkus soojal maal, spaa pakett, tervislik toitumine või hoopis jääb vajaka D-vitamiinist. Ruloodega on sama teema – miks mitte pakkuda kurnatud ruloole ühte mõnusat hoolitsust. Rulo tohtrid on töötanud välja oma imeravimi, milleks on Plekiehmuti, mis töötab nagu hea kehahooldus. Peale kasutust on ruloo silmnähtavalt värskem. Sellega ei saa mööda panna!

Ruloode varuosad aitavad vigastatud ketti

Kett on ruloo toimimiseks sama tähtis osa nagu inimesel süda – kui see seiskub, ei toimi mingit elutegevust ka. Seepärast on oluline hoida sellel silm peal. Tihtipeale läheb kett läbi pidevast ülekoormusest või oskamatusest seda hoida – liigne jõu kasutamine ei tõota miskit head. Kui juhtub, et kett saab vigastatud, tuleb abiks Rulo apteek. Olenevalt keti olukorrast tuleb teha kas kerged parandustööd või täielik siirdamine. Viimase variandi puhul saad uue keti soetada siit – lõpp hea, kõik hea.

Kett vajab abistavat kinnitust

See on meie hinnangul kõige levinum probleem. Esmalt, kui ruloo soetatakse, arvatakse, et kett ei vaja kinnitust. Mõnda aega kõik toimib, aga siis saadakse aru, et ruloo keti tervise säilimiseks on see väga tähtis abivahend. Eriti kui kodus on lapsed või lemmikloomad, siis soovitame keti nõuete kohaselt kinnitada. Kinnitus aga kipub ära kaduma, kui seda kohe ei paigalda. Uue leiad ka Rulo apteegist.

Kui tunned, et sinu kallis ruloo vaja turgutamist, siis ruloo varuosad aitavad. Neid saad soetada mugavalt RULO apteegist. Kõigi teiste tõsisemate haiguste korral nagu näiteks voldikkardina nööri purunemine või kassettruloo rull-mehhanismi purunemine tuleb aknakate meile Savernasse operatsioonilauale saata ja lasta spetsialistidel sekkuda. Samuti on oodatud erinevad valdkondlikud küsimused, millele hea meelega vastame. Kirjuta meile siin!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.