Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Ruloode puhastusvahend

Lubage tutvustada: PLEKIEHMUTI – Rulo enda meeskonna loodud ruloode puhastusvahend mis sobib nii tekstiil-, kassett-, kui ka voldikkardinate puhastamiseks.

Ruloode puhastusvahend / Sünnilugu

Nii nagu RULO isegi, tekkis ka ruloode puhastusvahend probleemist millele head lahendust võtta ei olnud. Kliendid küsisid meilt kuidas ja millega ruloosid puhastada ja meie siis vastasime nagu oskasime. RULO meeskonna kvaliteedijuht Siret võttis teema käsile ja tegi meile ise puhastusvahendi.

Jah, ta oli kuid teadlase kitli ja prillidega sügaval keldris katseklaaside vahel, aegajalt pilku mikroskoobilt pöörates hullumeelselt naerdes nii, et seinale langeval varjul oli näha üksnes kurgunibu (ametlikus keeles uvula). Kui ta sealt naases ja esimest korda PLEKIEHMUTIT tutvustas, siis see suuremat muljet ei jätnud – suhteliselt ei midagiütlev vee karva vedelik. Aga kõhklused kadusid kiirelt kui kangaste peal esimesed katsed tehtud.

Ruloode puhastusvahend

Katsejänese tagasiside (Liisi A):

Heihoo. Sain paki käte ja hakkasin plekke ehmatama. Üks lasanjene “käpajälg” kuramus ei allunud provokatsioonidele aga kõik muu pani küll jooksu. Ja no nii lihtne, 1-2-3 ja puhas. Ei mingeid kummikindaid ja fairy vahtu. Kiidan. Tolmust ja tavapärastest “käpajägedest” sain igaahes lahti. Ja mis see kiidulaul siis ikka ilma piltideta on😉

Nii, elav tõestus, et PLEKIEHMUTI töötab ja päris inimesed kiidavad heaks. Nüüd ongi jäänud ainult üks vastuseta küsimus:

Kuidas sa PLEKIEHMUTI endale koju tellida saad?

Suurt kunsti ei olegi – üks pudel, millest jagub pikaks ajaks nii endale kui naabrile maksab 9,75 eurot+pakiautomaadi eurod. Kui tellid puhastusvahendi koos ruloodega, siis pakiautomaadi kulu ei lisandu. Lojaalsklubi liikmetele maksab PLEKIEHMUTI vähem 7,75 eurot, aga ka neil tuleb eraldi tellides pakiautomaadi eest juurde maksta. Kirjuta meile lihtsalt ostukorvis märkuste lahtrisse, et millisesse.

Alustuseks vajan ruloosid!