Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

ruloo katuseaknale – voldikkardin kui soodne alternatiiv

28.04.2022

Ruloo valik katuseaknale osutub tihtipeale väljakutsuvaks tegevuseks, kuna raske on leida sinna sobivat aknakatet. Küll aga paistab sealt sisse valgus, mis võib häirida und või telekavaatamist, mistõttu on sinna ikkagi midagi ette vaja panna. 

Ruloo katuseaknale – katuseakna tootjad ja nende originaallahendused

Eestis on kolm peamist katuseakna tootjat – velux, fakro ja roto. Kõik kolm pakuvad originaal aknakatteid, mis rahakotile võib öelda, et just  meelepärane pole. Mõistliku ja soodsamat lahendust pakub Rulo oma voldikkardinate näol, mida  saab mugavalt mõlemalt poolt avada ja sobib katuseaknale kui valatult. Rulo e-poes on eraldi nupp, mida peab linnukesega märkima, et toodetaks õigete kinnitustega.

Poolpimendav või pimendav voldik sobib õigete kinnituste puhul katuseaknale

Voldikud katuseaknal võimaldavad koduomanikul reguleerida ruumi sisenevat loomuliku valgust. Seda on eriti meeldiv teha just pikkadel valgetel ja kuumadel suvepäevadel –  poolpimendava või pimendava volta abil on võimalik pikendada oma hommikust unerežiimi või kaitsta ennast keskpäevaste kuumade päikesekiirte eest, vajaduseta käima lükata huugavat jahutussüsteemi.

Rulo e-poes tuleb eraldi märkida kui tahta voldikut katuseaknale

Kindlasti e-poes enda katuseaknale voldikut valides, märgi seal linnuke kasti, kus valikus on “katuseaken”. Lisaks on valikus ära märgitud ka 120 cm pikkune”liigutusvarras”. See on mõeldud koduomanikule, kelle aknad on liiga kõrgel, kaugel või sellise nurga all, et neid mugavalt käsitsi vajadusel liigutada. Siin tulebki mängu liigutusvarras, tänu millele ei pea tooli endaga kaasas tarima ega kuskil otsas alatihti turnima, kui aknakatet liigutada soovid. 

 

Voldikud katuseakende ees muudavad ruumi esteetiliselt meeldivaks. Neid on mugav kasutada ja reguleerida ruumi sisenevat valgust. Rulo pakub oma tootevalikus ka  eriti kirjut värvivalikut. Nagu Rulo ülevalpool mainis, kui soovid rulli peal originaallahendust, siis tead kuhu otsima minna. Kui soovid aga Rulo moodi lahendust ja mahedamalt ka ostujärgselt elada, siis vaata siit.  Võimalik on valida erinevate värvide hulgast, mis täpselt teie maitse ja ruumiga sobiksid. Veelkord tuletame meelde, et katuseakna puhul pane kindlasti linnuke “katuseaken” ja aknakatte mugavaks liigutamiseks vali “liigutusvarras”.


Mai kampaania

KASS ONGI JUBA PEAL! Ruloode ja voldikkardinate e-poest tellimine on lihtne! Isegi mõõtude võtmine on tehtav. Tegelt ei viitsiks mõõta ka, aga no vähemalt näeb siis kohe hinnad ära. Paigaldamine on aga lõpuboss – tüütum kui mõõtmine ja tellimine kokku!

niiskuskindlad voldikud - miks tasuks neid paigaldada vannituppa?

KASS ONGI JUBA PEAL! Ruloode ja voldikkardinate e-poest tellimine on lihtne! Isegi mõõtude võtmine on tehtav. Tegelt ei viitsiks mõõta ka, aga no vähemalt näeb siis kohe hinnad ära. Paigaldamine on aga lõpuboss – tüütum kui mõõtmine ja tellimine kokku!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.