Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Mai kampaania

02.05.2022
KASS ONGI JUBA PEAL!
Ruloode ja voldikkardinate e-poest tellimine on lihtne! Isegi mõõtude võtmine on tehtav. Tegelt ei viitsiks mõõta ka, aga no vähemalt näeb siis kohe hinnad ära. Paigaldamine on aga lõpuboss – tüütum kui mõõtmine ja tellimine kokku!

Kui aus olla, siis ega me ise ka ei viitsi paigaldada. See näitab ära kui tüütu see paigaldamine on. Jah, mõnele meeldib ja juhendid ja värgid on olemas, aga kui saaks, siis kindlalt ei tegeleks. Mai tasuta paigalduse kampaania ei ole alanudki, aga juba on selle pärast kass peal. Nüüd veel eriti, kui meie superstaar paigaldaja Ülari ennast vigaseks kukkus ja esimese poole kuust käsi paelaga kaelas ringi tuiab.
Kuniks me kassime, siis kasuta võimalust ja vaata 4 kõige tüütumat ja kõrgemat akent välja. Kasuta e-poes sooduskoodi “tulgepaigaldamaka” ja pange aegsasti popkorn prõksuma, et eemalt nautida, kuidas me seal lae all higistame. Kindlasti ära unusta ka keset paigaldust midagi seletama tulla. Vihjeks, et kõige rohkem meeldib paigaldajale “icebraker”: “ma oleks võinud tegelikult need ju ise ka panna…”. See teeb alati paigaldajal tuju hästi heaks. Proovi järele!

Rulooleidja aitab leida sobiva aknakatte

Üheks oluliseks osaks ruloode tellimisel on sobiva aknakatte väljaselgitamine. Selle protsessi lihtsustamiseks oleme loonud oma kodulehele spetsiaalse tööriista, rulooleidja, mille saad avada siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.