Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

niiskuskindlad voldikud – miks tasuks neid paigaldada vannituppa?

27.04.2022

Vannitoa aknakatete valimisel tasub otsida oma vajadustele ja eelistustele vastav variant – niiskuskindlad voldikud,  Rulo soovitab!  Miks? Vannitoast on saanud üha rohkem ajaveetmise ruum, mis peaks meeli hellitama ja aitama lõõgastuda. Sinna valitud aknakatted mõjutavad  oluliselt vannitoa funktsionaalsust. Niiskuskindlate voltade paigaldamine on vannitoa akende jaoks üks parimaid võimalusi, kuna see pakub järgnevaid eeliseid:

Takistab hallituse ja bakterite kogunemise

Vannitoad peaksid olema alati puhtad ja hügieenilised, tihtipeale pole see lihtne ülesanne –  auru, kraanikausi, duši ja vanni olemasolu tekitavad ruumi niiskuse. Niiskuserikka keskkonna tõttu on vannituba ideaalne koht hallituse ja bakterite pesitsemiseks. Hallitusega kokkupuude põhjustab hingamisraskusi, ninakinnisust ning silmade ja naha ärritust. Lisaks võivad hallitus ja bakterid vannitoaseadmete eluiga lühendada ning muuta ruumi välimust.

Niiskuskindlate voltade peamine omadus see, et need on niiskuskindlad, mis on valmistatud spetsiaalsest kangast ja niiskustõrjuvast materjalist, hoides ära bakterite ja hallituse kogunemise.

Valmistatud tugevatest ja vastupidavatest materjalidest

Niiskuskindlad voltad ei takista mitte ainult hallituse ja bakterite kogunemist, vaid taluvad pikaaegset kasutamist. Erinevalt tavalistest aknakatetest peavad niiskuskindlad voldikud vannitoa oludes kauem vastu, sest on toodetud spetsiaalsest niiskust tõrjuvast materjalist. Need materjalid on piisavalt vastupidavad, et kesta aastaid, ilma murdumise, kõverdumise ja mõlkimiseta.

Nõuavad minimaalset hooldust

Erinevalt ruloodest ja kardinatest, mis vajavad veekahjustuste vältimiseks sagedast puhastamist, saab niiskuskindlaid voldikuid kergesti puhastada. Mustuse eemaldamiseks tuleb pinda vaid niiske lapiga pühkida. Samuti on nende üks olulisi eeliseid see, et need ei määrdu kergesti ega kaota puhastamisel oma värvi.

Tagab privaatsuse

Privaatsus ja turvalisus on vannitoa nelja seina sees olles eriti oluline, eriti kui teie vannitoa aknad on naabritele ja möödujatele kergesti nähtavad. Niiskuskindlad voltad pakuvad privaatsust ja turvalisust, eriti uudishimulike pilkude eest.

Võimaldab päikesevalgusel ruumi siseneda

Looduslik valgus on kodu jaoks hädavajalik, kuna see tõstab meie meeleolu. Lisaks muudab valgus ruumi avaramaks, heledamaks ja värskemaks. Niiskuskindlaid voldikuid on võimalik  liigutada ülevalt alla ja alt üles, et kontrollida ruumi siseneva loomuliku valguse hulka.

Pakub lugematuid stiile teie vannitoa esteetika jaoks

Pole üllatav, et eelistatakse neid voltasid,  mis muudavad ruumi esteetiliselt meeldivaks. Igaühe eesmärk on muuta oma maja kauniks, tunda end koduselt ja väljendada oma loovust. Rulos on saadaval eriti kirju värvivalik ning igal tootel on oma vahva nimetus. Mine kae järgi siin. 

Nagu Rulo ülevalpool soovitas, kaaluge oma vannituppa niiskuskindlate voldikute paigaldamist, kuna need on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis takistavad hallituse ja bakterite kogunemist ning nõuavad vähe hooldust. Need aitavad täita ruumi valgusega, tagades samal ajal privaatsuse. Rulo voltad leiad siit. Võimalik on valida erinevate värvide hulgast, mis täpselt teie maitse ja vannitoaga sobiksid.


ruloo katuseaknale - voldikkardin kui soodne alternatiiv

Ruloo valik katuseaknale osutub tihtipeale väljakutsuvaks tegevuseks, kuna raske on leida sinna sobivat aknakatet. Küll aga paistab sealt sisse valgus, mis võib häirida und või telekavaatamist, mistõttu on sinna ikkagi midagi ette vaja panna. 

Motoriseeritud rulood - teevad tõesti elu lihtsamaks?

Ruloo valik katuseaknale osutub tihtipeale väljakutsuvaks tegevuseks, kuna raske on leida sinna sobivat aknakatet. Küll aga paistab sealt sisse valgus, mis võib häirida und või telekavaatamist, mistõttu on sinna ikkagi midagi ette vaja panna. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.