Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

Rulo püsikliendi 7 üllatust uute ruloode tellimisel

13.11.2018

Ei, see ei ole sisuturundus ja me ei palunud Maretil kirjutada. Miks ta siis kirjutas? Täpselt ei tea, aga me oleme talle väga tänulikud. Ainult nii saamegi ruloode tegemise lihtsaks, kui meil on päris inimeste päris tagasiside. Vastasime Maretile ja pärast küsisime kas me võime tema kirja koos meiepoolsete kommentaaridega blogis avaldada. Maret lubas.

 

Aitäh saadetud ruloode eest. Kuna seekord kaasnes roloodega rida üllatusi, siis ma jagaks neid tagasiside mõttes ka teiega.

1. Kõige suurem üllatus oli seekord ruloode hind. Suur tänu suurepärase soodustusprotsendi eest!

Kommentaar: Jah, eks see soodusprotsent tuleb osaliselt turunduseelarvest lootuses, et need mängud levivad ja rohkem inimesi saab meist teada (õnneks on see nii ka läinud).

2. Kuna ma peale sooduskoodi avastamist toksisin turbokiirusel oma ruloode mõõte sisse, siis oli positiivseks üllatuseks ka see, et ma mõne numbriga kogemata puusse ei pannud ja kõik rulood õige mõõduga kohale tulid.

Kommentaar: siinkohal on sobilik südamele panna, et kontrollige ikka hoolega üle. Ruloode lühemaks lõikamine on tüütu ja kalliks, pikemaks venitada ei saa sootuks.

3. Kuigi ma olen teie käest ka varem ruloosid tellinud ja ma juba oskasin kiiret tarnet oodata, oli siiski meeldiv üllatus ka see, et selles osas ei ole järeleandmisi tehtud.

Kommentaar: Tarnaeg on meil kasvades hakanud kõikuma, aga jääme ikkagi selle 3-5 tööpäeva piiridesse (vahepeal saavad detailid/kangad enne otsa kui uued kohale jõuavad).

4. Saadetist lahti võttes üllatas see, et c-liistude asemel olid nüüd pakis kaasas lamedad liistud. Kodulehel ma seda infot ei märganud, seal on ikka c-liistudest juttu. Kuna varem kööki tellitud rulood läksid akna ette c-liistuga, mis võimaldab rulood sulgedes ruloo veidi üle aknaraami serva tõmmata, siis praegu saadetud liistudega jäid rulood aknaraami sisse ja alumisse serva jääb seetõttu näha õrn valgusriba. Selle kohta ütleks, et see oli “sellega- peab-nüüd-natuke-harjuma-üllatus”. Samas tundusid praegused kassetid veidi madalamad, kui c-liistude puhul ja üpris aknapale lähedale kinnitatud akende puhul võimaldab see ilmselt akende veidi paremat avamist. See oli omakorda positiivne üllatus.

Kommentaar: Vot see c-liistu ja lapiku liistu teema on keerulisem. Meil on ka C-liist kasutusel ja teeme pikemaid ja laiemaid ruloosid sellega. Teatud akendel see c-liist ei tööta ja kangas tuleb liistude vahelt ära. Selle lapiku liistu puhul aga ei mahu pikemad pimendavad rulood kasseti ja klaasi vahele ära (osaliselt on kangarull siis klaasiliistude vahel). Võibolla peaks me tellimuste puhul kontrollima, kas on klient on juba varem tellinud ja siis üle küsima?

5. Järgmine üllatus oli see, et printsessiroosa ruloo puhul muudab päevavalguse läbikumamine ruloo hoopiski erkpunaseks. Minu helehalli-roosa toa puhul oli ka see “ahsoo-no-see-vajab-nüüd-ka-ikka-korralikku-harjumist-üllatus”. Kui aga positiivselt mõelda, siis õnneks on ees ootamas pikk ja pime talv, kui väljas nagunii päevavalgust eriti ei ole, nii et katsun selle pärast mitte üleliia muretseda.

Kommentaar: Kangaste puhul oleme saanud tagasisidet, et peaksime tegema päris elu ruloodest videod. Keeruline teostada, aga annad kinnitust et hetkel ei saa aru kuidas kangad päriselt välja näevad.

6. Kuna ma varem oma köögi heleda sipelgapesa rulooga jäin väga rahule, siis oli väike üllatus et tume sipelgapesa laseb endast üsna palju valgustäpikesi läbi. Nagu tähistaevas. Heleda sipelgapesaga ma sellist efekti ei ole märganud. See oli jällegi “vajab-harjumist-üllatus”.

Kommentaar: Tumeda ja heleda sipelgapesaga on meil algusest peale armastus/vihkamine suhe olnud. Neid on halb lõigata, nad on väga kapriissed kõikvõimalikule töötlemisele, kipuvad äärtes hargnema jne. Samas, on nad super populaarsed oma naturaalse välimuse ja tekstuuri poolest.

7. Ma saan aru, et kampaania tõttu proovite te kahe kuu töö ühe kuuga ära teha ja tegemist on palju. Seetõttu on arusaadav, et kiirustades võib üht-teist kahesilmavahele jääda ja seetõttu ei olnud kõikidele mulle saadetud kassettidele lisatud liimiribasid, mis oli mitte nii positiivne üllatus, aga õnneks õnnestus kassetid sellest hoolimata akna peal üsna õigesse kohta kruvida, mis omakorda oli jälle positiivne üllatus.

Kommentaar: Teipide info saadan tootmisesse edasi, nii ei tohiks olla.

Kokkuvõttes tänan oma uute ruloode eest ja usun, et suudan oma harjumist vajavate nüanssidega peagi harjuda.

Tegusat ja üllatusterohket aasta lõppu!

Maret


Kes ostab jaanuaris rulood?

Jah, uus aasta on jälle käes, juhei. Ka meil on uueks aastaks vägevad plaanid tehtud, lubadused antud, graafikud ja kõverad valmis joonistatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.