Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

Kes ostab jaanuaris rulood?

30.12.2018

Jah, uus aasta on jälle käes, juhei. Ka meil on uueks aastaks vägevad plaanid tehtud, lubadused antud, graafikud ja kõverad valmis joonistatud. Eelmine aasta olime tublid, aga vot see aasta paneme veel kõvemini! Inimestel aknaid jagub ja need on kõik vaja meie ruloodega ära katta. Aga milline terve mõistusega inimene ostab jaanuaris ruloosid?

Samal ajal kui jõusaali pakettide, toitumiskavade ja suitsetamise vastaste plaastrite müüjad löövad rõõmust käsi kokku ei ole ilmselt väga palju neid, kelle uue aasta resolutsiooniks on rulood tellida. Rahad on ju ka detsembris huugama pandud. Ruloode peale võib hakata märtsis mõtlema. Aga kallis lugeja, meid need märtsis tellijad väga palju ei lohuta. Meil on vaja juba jaanuaris sadakond rulood välja saata.

Järelikult on meil vaja plaani?!

Võiks hinnakampaania teha, aga sellest vist ei ole väga palju abi kui klientide rahakotid taastuvad aastavahetustest. Teine võimalus oleks tulla lagedale millegi eriti uue ja vingega, aga need uued ja vinged asjad on planeeritud siis kui hooaeg päriselt algab, kevadesse. Googledasime ka ,et “how to sell blinds in january”, aga ka see ei aidanud.

Lõpuks mõtlesime välja sellise plaani, et keskendume nendele vähestele inimestele kellel on ka jaanuaris väga palju pappi ja proovime neilt võimalikult palju kätte saada. Ehk siis meie jaanuari kampaania on järgnev:

  • Telli vähemalt 150 euro eest ruloosid
  • Kasuta -20% kupongi “uusaastaresolutsioon”
  • Ja me tuleme ja paneme need rulood ise üles! (kümnel kiiremal)

Selle kampaania läbiviimine saab olema korralik peavalu, aga eks Eestimaa ole ilus. Me jätame endale ka kõikvõimalikud õigused seoses paigalduse korraldusega, sest noh iga nädal Savernast Saaremaale sõita ei tundu rentaabel. Meil see soov teha asju omamoodi ja orignaalselt on aga suur ja eks elu näitab. Nagu klassikud on öelnud, siis “sometimes lose, allways win!”

 


JAH, TARNEKIIRUS LOEB! Aga miks?

Oleme sellest tegelikult juba varem ka kirutanud, isegi korduvalt. Oleme välja toonud statistikat ja uuringuid ning isiklikust kogemusest näiteid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.