Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

Prinditud rulood – lase oma fantaasial lennata

09.06.2023

Kas oled väsinud tavaliste ja mitteinspireerivate ruloode vahtimisest ning tahad tuua oma elukeskkonda rohkem isikupära? Rulo lahenduseks on prinditud rulood, mis muudavad iga akna omanäoliseks. Selles blogis räägime lähemalt, mida sellised piltide ja mustritega rulood suudavad meile pakkuda ning kuidas käib nende tellimine (see on ülilihtne).

Prinditud rulood on personaalne peegeldus

Endale meelepäraselt kujundatud ruloode abil saad viia oma ruumi sisekujunduse järgmisele tasemele. Need võimaldavad väljendada isiklikku stiili ja huve, mis peegeldavad just sind personaalselt. Olenemata sellest kas oled loodusesõber, kunstihuviline või omapäraste graafiliste kujunduste fänn – need rulood pakuvad väga palju valikuvõimalust. Ruloodele saab printida maalilisi maastikke, abstraktseid mustreid, logosid ja ka enda fotosid. Sellised aknakatted jäävad meelde ning pakuvad kindlasti palju kõneainet.

Prinditud rulood

Kunstiteosed akendel

Muuda oma rulood kunstiteosteks, mis köidavad kõiki, kes ruumi sisenevad. Prinditud rulood pakuvad võimalust muuta oma aknad galeriiks, kus saad eksponeerida just oma lemmik vaateid. Ruloode tellimisel saab valida nii olemasolevate kollektsioonide seast (kunstniku pildid, fotograafi fotod, lihtsamad kujundused) kui ka ise foto või kujunduse üles laadida. Viimane on ideaalne valik neile, kes soovivad akende ees näha just oma loomingut.

Prinditud rulood-rulo-2

Prinditud rulood on loominguliselt inspireerivad

Kujundatud rulood on suurepärane viis loovuse inspireerimiseks ja ruumile mängulisuse lisamiseks. Näiteks lastetubade või mängualade jaoks saab valida erksaid värve, põnevaid tegelasi või harivaid elemente nagu numbrid ja tähed. Sellised rulood ainult ei muuda ruumi huvitavaks, vaid loovad lastele lõbusa ja mängulise meeleolu.

prinditud rulood-rulo-1

Kuidas tellimine käib?

Pikka juttu ei olegi, sest see on tehtud väga lihtsaks.

  • Lähed meie e-poes „prinditud rulood“ lehele.
  • Valid ruloo tüübi.
  • Sisestad vajalikud mõõdud.
  • Kujundad (laed üles oma kujunduse või foto või valid hoopis meie kollektsioonide seast).
  • Viimaseks valid detailide ja kinnituse värvi.

Ja ongi valmis! Täpsemad kirjeldused protsessi etappidest leiad mustriga ruloode blogist.

Kui tekkis tunne, et Sul on kodust oma disainiga aknakatted puudu, siis telli prinditud rulood siit. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Aknakate – kas see võib põhjustada klaasi purunemist?

Kas aknakate võib põhjustada aknaklaasi purunemist? See on küsimus, mis on väga aktuaalne just suvel, kui õues ja toas lõõmavad palavad temperatuurid. Kuigi aknakatted üksi purunemist tõenäoliselt ei põhjusta, siis võivad need mõjutada purunemise riski muude tegurite tõttu.

Aknakatted – sukeldu ruloode põnevasse maailma

Kas aknakate võib põhjustada aknaklaasi purunemist? See on küsimus, mis on väga aktuaalne just suvel, kui õues ja toas lõõmavad palavad temperatuurid. Kuigi aknakatted üksi purunemist tõenäoliselt ei põhjusta, siis võivad need mõjutada purunemise riski muude tegurite tõttu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.