Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Aknakatted – sukeldu ruloode põnevasse maailma

08.06.2023

Kas sinu aknad tunnevad end veidi alasti? Meil on sulle lahendus – Rulo aknakatted. Meie erinevad lahendused võimaldavad aknaavasid põnevalt katta, hoides samal ajal eemale uudistavaid naabreid ja lõõmavat päikesevalgust. Rulood on mitmekülgsed ja funktsionaalsed ning igaühel neist on oma isiksus. Seega, pane end valmis ja tutvume kõikide tegelastega lähemalt.

Voldikkardin – origami meister, kelle voltimistehnika on veatu

Aknaaval voldib origami meister isiklikult – kuidas kõlab? Need aknakatted on nutikad, täpsed ning avanevad ja sulgevad nagu origami kunstiteosed. Värvivalik on rikkalik ning kanga valikus leidub ka topeltkangaga voldikuid. See meistril voltimist ei takista, vaid teeb katte hoopis kvaliteetsemaks ja vastupidavamaks. Voldikkardinate valikust leiab veel niiskuskindlad variandid, mida võib südamerahus paigaldada vannitubadesse ja teistesse niisketesse ruumidesse. Paigaldatakse aknaraamile ning avanevad nii altpoolt kui ka ülevalt  – ainult küsi ja ta voldib.

aknakatted

Kassettruloo – superkangelane, kes päästab võõra pilgu eest

Varjatud operatsioon, mis toimub otse sinu aknalaua kohal? Just need aknakatted tegutsevad absoluutses vaikuses, hoides ära uudistavate naabrite ja võõraste möödakäijate pilke. Lisaks on kassettruloo valmis käsu peale üles-alla veerema. Nad on stiilselt tagasihoidlikud ja alati valmis päästma päeva. Lasevad sisse piisavalt päevavalgust ning kaitsevad tubaseid kuuma päikesevalguse eest. Superkangelane hoiab aknaklaasi ligi ehk ruloo paigaldatakse aknaraami külge.

aknakatted aknakatted aknakatted

Tekstiilruloo – elegantne primadonna, kellele kuuluvad kõik pilgud

Need aknakatted teavad, kuidas aknaava ette langeda. Primadonnale kohaselt on sellel rulool valikus palju erinevaid värve ja mustreid, millega aknaava kaunistada endale meelepäraselt. Tekstiilruloo muudab toad privaatseks ja pimedaks. Sobib ideaalselt suurematele akendele, kuna ruloo on kaalult kerge. Lisaks tekitab õuevalguse kuma tuppa õdusa miljöö – kaunitaride lemmik lõõgastumiseks. Paigaldatakse stabiilselt aknaava kohale seinale.

aknakatted

Ja selline see pilguheit aknaruloode imelisse maailma oligi! Valik on suur alates superkangelastest kuni elegantsete primadonnade ja volditavate origami meistriteni. Nüüd jääb üle veel teha valik, millised aknakatted sind enim kõnetasid. Pea meeles, et akende katmine ei ole ainult funktsionaalne vajadus, vaid see on võimalus lisada oma eluruumi loovust ja isikupära.

Kui tekkis tunne, et Sul on kodust mõni selline tegelane puudu, siis tutvu Rulo aknakatete valikuga siin. Samuti leiad pikemaid kirjeldusi toodete kohta meie blogist. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Putukavõrk – valmistu murevabamaks suveks

Kas oled väsinud tavaliste ja mitteinspireerivate ruloode vahtimisest ning tahad tuua oma elukeskkonda rohkem isikupära? Rulo lahenduseks on prinditud rulood, mis muudavad iga akna omanäoliseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.