Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Motoriseeritud rulood – teevad tõesti elu lihtsamaks?

28.03.2022

Nutikad tehnoloogiad parandavad meie eluviisi lihtsaima puudutuse või häälkäsklusega. Nutiseadmete mugavusest saavad kasu eelkõige koduomanikud – köökides, elutubades, turvasüsteemides ja peaaegu kõikjal kodus leiduvad nutikad tehnoloogiad. Siiski on üks nutiseade, mis aitab elu veelgi mugavamaks muuta: motoriseeritud rulood. Toome välja nende seitse eelist, miks see on investeeringut väärt.

Neid on mugav kasutada

Mugavus – me kõik tahame seda. Tegelikult enamiku kaasaegsete tehnoloogiate peamiseks eesmärgiks on mugavuse saavutamine ning mootoriga aknarulood on osa sellest. Neid on võimalik kasutada absoluutselt igas toas, eriti nendes, kus aknaid pidevalt avatakse ja suletakse. Eriti mugavad on need raskesti ligipääsetavates kohtades asuvate ruloode juhtimiseks. Samuti tuleb eraldi välja tuua magamistoa funktsioon – RULO pakub uue generatsiooni SOMA Smart Shades 2. Esiteks võid ajastada ruloode rullimise äratusega samaks ajaks ja pimeda toa asemel valges ärgata. Teiseks, sellele on lisandunud hommiku režiim, võimaldades ruloosid liigutada aeglaselt ja vaikselt, et und mitte segada

Motoriseeritud rulood kaitseb päikesekahjustuste eest 

Pidevalt otsese päikesevalguse käes, kodus olevad mööbliesemed (vaip, diivan, tugioolid), keraamilised plaadid ja maalid, need tuhmuvad. Motoriseeritud rulood kaitsevad neid väärisesemeid kulumast ja värvi kaotamast. Tuleb seadistada telefoni äpist rulood päikese tippajal sulguma ja õhtuse päikese ajal avanema.

Nad pakuvad turvalisust

Kui aeg on puhkuseks või pikaks nädalavahetuseks, mil pererahvas kodust lahkub, siis kodu turvalisuse pärast jääme mingil määral muretsema kõik. Kui oled eemal, ajasta rulood nii, et hommikuvalguses need avanevad ja õhtuhämaruse eel võõraste pilke eest sulgevad. Või siis nii, et need liiguvad kogu päeva, mis näitab nagu keegi oleks terve päeva kodus. 

Mootoriga rulood lisavad kodule mugavust ja ekstra nutikust. Kuna tehnoloogia muutub üha enam meie igapäevaelu osaks, siis muutub läbi selle ka meie elu lihtsamaks. Seade sobib kõigile RULO ruloodele. Kusjuures aknakatte suurus või kaal mootori tööd ei mõjuta, peaasi, et oleks kett, mida kerida. Ole nutikas ja telli Soma Smart Shades mootor koos ruloode ostuga, märkides RULO e-poes valik “SOMA mootoriga versioon”.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.