Tarne 7-10 tööpäeva | Tasuta transport

Niiskuskindlad voldikkardinad – vastupidav lahendus vannituppa või kööki

24.08.2020

Tegelikult ei ole ka tavalise voldikkardina kasutamine vannitoas või köögis keelatud. Need peavad niisketes ruumides väga hästi vastu, kui just sinna otse vett peale ei pritsi. Sellegipoolest on juba aastaid meilt just spetsiaalselt niisketesse ruumidesse mõeldud voldikuid küsitud. Nii otsustasime kõigile soovijatele vastu tulla ja niiskuskindlad voldikkardinad reaalsuseks teha.

Vastusamm niiskusele!

Nagu ka teisi voldikkardinaid, saab ka niiskuskindlaid voldikuid liigutada ülevalt alla ja alt üles, vasakult paremale ei saa. See on mugav lahendus just esimese korruse akendel, kuhu uudishimulikud silmad tahes-tahtmata pilgud suunavad. Niiskuskindlate voldikute puhul on tegu poolpimendavate ühekordsete voldikutega. Erinevalt tavalistest aknakatetest peavad niiskuskindlad voldikkardinad rõsketes oludes kauem vastu, sest on toodetud spetsiaalsest niiskust tõrjuvast materjalist.

Kuhu niiskuskindlad voldikkardinad panna?

See ei ole raketieadus – niiskuskindel voldik pane niiskessse tuppa! Kindlasti on selline aknakate hea valik WC-sse, vannituppa või kööki, mida võibki kodu põhilisteks niiskuskolleteks pidada. Kuna eestlased on suured saunatajad, mainime ära, et ka sauna eesruumis liigub palju niiskust, kuid meie voldikud sobivad ka sinna väga hästi. Päris leiliruumi me voldikuid panna ei soovita, sest nende metallist profiilid ei ole nii ekstreemse temperatuuri jaoks mõeldud.

Eriti kirju värvivalik 😀

Kuna vannitubades ja köökides eelistatakse enamasti siiski neutraalseid aknakatteid, siis on ka meie uus valik niiskuskindlaid voldikud loodud tagasihoidlikult heledad. Pakume nii soojades kui ka külmades toonides variante, et sinu valitud voldikud ülejäänud ruumiga harmoonias oleks. Kuuest erinevast voldikkardinast kolm on pöördelt hõbedased. Eriti uhked oleme aga uue tootevaliku nimede üle. Niiskuskindlate voldikute seast leiad “Kreemika kalamehe”, “Näost kaame madruse”,  “Jumeka merekaru” ja “Vettpidava alibiga hall kardinali”. Oma rõõmuks oleme ka hea huumorimeelega klientidelt juba nimede suhtes positiivset tagasisidet saanud. Tulevikus võib tungiva soovi korral valikusse lisanduda veel värve, kuid midagi kindlat me lubama ei saa.

 

 

Nüüd polegi muud jäänud, kui Rulo e-poest meelepärased voldikkardinad välja valida. Selleks, et ka edaspidi meie tegemistega kursis olla, kiika meie Facebooki! Rulo sotsiaalmeediat jälgides saad kursis olla nii tootevaliku, sooduspakkumiste kui ka muude tarkade uudistega. 🙂

 


Comments

 1. Eliko Suurkuusk ütleb:

  Tere! Küsin igaks juhuks üle, et kas niiskuskindlad voldikkardinad võivad saada pidevalt ka otsest vett? Meil terassiukse kõrval dušš – terassiuksele eelistan voldikkardinaid, mitte kile. Dušši ja ukse vahel ei ole klaasi ega midagi muud, mis liigse vee kinni püüaks. Kui voldikkardinad saavad püsivalt vett, mis on nende eeldatav eluiga sellisel juhul?
  Saan saata ka pildi.

  Lugupidamisega
  Eliko Suurkuusk

  1. RULO.EE ütleb:

   Niiskuskindlad voldikud ei tohi saada ka harva otsest vett. Nad sobivad niiskesse ruumi, aga mitte kontaktis vee või piiskadega.

 2. Janeli ütleb:

  Tere
  Millist aknakatete lahendust soovitate vannituppa ja sauna?
  Kindlasti peaksid need olema täielikult mitte läbi paistvad.
  Ja samuti sooviks umbkaudset hinnaklassi.
  Tänan.

  1. RULO.EE ütleb:

   Niiskuskindlad voldikud ongi sobiv lahendus vannituppa. Saunalava akent rulooga katta ilmselt mõistlik ei ole, kuna materjalid lähevad kuumaks ja sealses niiskuses ei saa liiga kaua vastu pidada. Oleme kuulnud, et lava ruumis saab klaasi näiteks kiletada. Vannitoas ei näita poolpimendav voldik peale päevavalguse midagi muud tuppa ega toast välja ning privaatsuse küsimust ei teki.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.