Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Kardinasiinid – go-to valik kardinate riputamiseks

12.12.2022

Kardinad on siiani üks levinumaid viise akende katmiseks. Kui aknakateteks on valitud aga hoopis rulood, saab kardinatega muuta ruumi hubasemaks ja kodusemaks. Lisaks aknakatete valikule on laienenud ka kardinate riputus meetodid.

Kardinapuud ja kardinasiinid on saadaval laias valikus. Sobiliku leidmine sõltub tellija maitsest, ruumi interjöörist, eeldatavast maksumusest, kardinate kangast, kaalust ja funktsioonist. Meie tootevalikusse on lisandunud kardinasiinid, mis aitavad sul aknakatmise järgmisele tasemele viia.

Kardinasiinid on super valik!

Kardinasiinid on tänapäeval eelistatuim kardinakanduri valik, sest nende kasutusvõimalused on laiad. Kardinasiinid on saadaval nii kitsama kui ka laiema profiiliga, nöörjuhtimisega ning on olemas ka mootoriga varustatud siine. Rulo valikus on lihtsad, ilusad ning kitsad U- ja VS-profiiliga kardinasiinid. U-profiiliga siinid on ideaalsed kasutada kergemate kardinatega, kuid need ei jää hätta ka raskema kardina kandmisel. VS-profiil on ülimalt sobiv just raskete pimendavate kardinate riputamiseks.

Siine saab paigutada nii, et need jäävad kardina ülemise serva tagant peaaegu nähtamatuks. Need on minimalistlikud ning jätavad puhta ilme. Kardinasiinid on saadaval ka erinevates värvides. Rulo värvivalikus on olemas valge, alumiinium, matt kuldne, antiikkuldne (kui tunne on eriti fancy) ning loomulikult ka must. Lisaks saab valida kardina kinnituskonksude värvi, mis on saadaval nii valgetena kui ka mustadena.

Kardinasiinid_RULO

Kardinasiinid Sinu valitud mõõdus!

Rulo pakub erimõõdus siine. Probleem kardinasiinidega ei erine kuigivõrd ruloode ja voldikkardinate omast. Ehituspoodides müüdavate profiilide kvaliteet ja standardpikkused teevad nende paigaldamise keerukaks ning eeldab keskmisest paremaid käelisi oskuseid ja tööriistasid. Samuti ei pruugi poes saadavad mõõdud Sinu koju üldse sobidagi. Aga lahendus on olemas – meie saame enda tootmises detailid millimeetri täpsusega Sinu jaoks mõõtu lõigata. Võid muretult ka kardinasiinide paigalduse ette võtta, aga kui tunned, et oskustest ja võib olla viitsimisest jääb vajaka, siis tuleme appi.

Rulo_kardinasiinid

RULO kardinasiinide tulevik

Hetkel on nii, et me pole seda siinimajandust täielikult tööle saanud. Täna on e-poes saadaval lihtsad ja sirged seinale ja lakke paigaldatavad erimõõdus siinid ning kumerate otsadega lakke kinnitatavad erimõõdus kardinasiinid. Läbi e-poe tuleb meile Sinu soovitud kardinasiinide päring.

Seda kuidas kumeraid seinale kinnitavaid erimõõdus siine saaks mugavalt tellida, me veel ei tea. Lisaks on vaja saada e-poes hinda kuvama panna, et saaks kohe otse ära maksta. Hetkel me vaatame tähtsast tabelist hinna üle ja saadame päringule vastuse.

Vaatame siis, kas keegi üldse tahab ja kuidas nendega minema hakkab.

Kui tekkis tunne, et Sul on kodust kardinad ja kardinasiinid puudu, siis telli erimõõdus kardinasiinid siit. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Mustriga rulood - Sinu originaalse disainiga aknakate

Enam ei pea ruloo olema igav ja pastelne, sest nüüd saab Rulo e-poest tellida täpselt sellised mustriga rulood nagu ise heaks arvad. Kasuta enda loovust ja kujunda originaalse disainiga aknakate laste-, elu- või magamistuppa.

Hei, mina siin! Telli mind endale koju!

Enam ei pea ruloo olema igav ja pastelne, sest nüüd saab Rulo e-poest tellida täpselt sellised mustriga rulood nagu ise heaks arvad. Kasuta enda loovust ja kujunda originaalse disainiga aknakate laste-, elu- või magamistuppa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.