Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Mootoriga ruloo – nutikas lahendus sinu koju

16.11.2020

Kõik läheb targemaks! Meie kodud, lapsed, seaded ja võib-olla me isegi… Veel hiljuti kõlasid nutikad lahendused ning targad kodud utoopiliselt. Vastavad seadmed olid tihti väga keerulised ja tihti ka kallid ning nendega said hakkama vaid kõvemad “nohikud”, kellel jagus tahtmist asjaga tegeleda. Nüüd kuuluvad aga nutikad lahendused nagu ka mootoriga ruloo juba laialt levinud tarbekaupade alla. Need on kompaktsed, soodsad ja seadmete kasutamiseks ei ole IT haridust vaja – igaüks saab hakkama.

Ometi ei panda tihti tähele, kui kättesaadavaks ning lihtsaks sellised lahendused tegelikult muutunud on. Kuigi me ei saa veel murevabalt hõisata “Lauake, lauake, kata end!” siis rulookesed saab üllatavalt kergesti end ise rullima panna.

 

Riik, mis ei lakka leiutamast!

Võiks öelda, et SOMA ruloomootori Eesti päritolu on üllatav. Kuid pikemalt mõtlema jäädes võib täheldada paljudes eestlastes “Leiutajateküla Lotte” tegelaste lõpmatut soovi ikka veel miskit uut leiutada. Mispärast muidu on meie pisikesest riigist tulnud nii palju maailmas tunnustatud leiutisi nagu Skype, Schmidti teleskoop, spioonikaamera ja ME3-piimatooted.

Nii leidis ka RULO, seda parimat nutiruloo lahendust otsides, SOMA otse oma nina alt, Tartust. Mis on eriti naljakas, kui arvesse võtta asjaolu, et tegime internetis läbi päris korraliku ristiretke. Uurisime pakutavaid võimalusi siit ja sealtpoolt merd, kuid kõik ruloomootorid olid kas kallid, tülikad paigaldada või vajasid akna juurde vooluks pistikut. Soma Smart Shades on aga need probleemid lahendanud.

Miks võtta mootoriga ruloo?

Targad teavad, et aeg on raha ja nii ei tasu seda mõtlematult kulutada. SOMA enda kodulehel öeldakse, et veedame 40 päeva oma eludest aknakatteid ülesse ja alla rullides. RULO usub, et oskad selle ajaga ka midagi põnevamat ette võtta – näiteks trenni teha või maailma vallutada.

Kuid nagu vanades reklaamides hõisati – see ei ole veel kõik! Lisaks ajavõidule pakub mootoriga ruloo mugavust, privaatsust, turvalisust ja hommikuti kergemat ärkamist. Sa saad kõiki SOMA seadmega aknaid telefonist kontrollida ning kui soovid täielikku privaatsust, võid võõraste silmapaaride vältimiseks juba enne tuppa sisenemist rulood alla rullida. Taimeri funktsioon on mitut moodi kasulik. Esiteks võid sa ajastada ruloode rullimise äratusega samaks ajaks ja pimeda toa asemel valges ärgata. Teiseks on taimeriga võimalik näidata kohalolu ka siis, kui sind tegelikult kodus ei ole. Kolmandaks saad tagada, et isegi reisides oleks su toataimedel piisavalt päevavalgust ja et öösel keegi tuppa ei piiluks. Veel võimaldab Smart Shades süsteem vältida päikesest tingitud ülekütmist, sest oskab vastavalt valgustingimustele rulood automaatselt langetada või tõsta.

 

Mootoriga ruloo – nutikas lahendus tarkadele inimestele - RULO - RULO.ee - rulood

 

Kuidas mootoriga ruloo töötab?

SOMA Smart Shades on pisike seade, mis kinnitub seinale kas kahepoolse teibi või kruvidega. Misjärel paigaldatakse sinna sisse ruloo kett. Seadistamine võtab nutitelefonis vaid mõne minuti ning peale seda oskab seadmesisene mootor ketti vastavalt sinu soovile liigutada.

Toode saab voolu päikesepaneelilt või alternatiivselt USB-juhtme abil laadides. See on eriti kasulik, sest nutiajastuga kasutame seadmeid, mis igapäevaselt laadimist nõuavad ja pistikupesade üle võitlemist tuleb tihti ette. Lisaks saad paigaldada Smart Shades süsteemi aknale, mille juures stepsel puudub.

Veel on uue generatsiooni SOMA Smart Shades 2, mida ka RULO pakub, eelmisest versioonist neli korda kiirem ja lisandunud hommikurežiim võimaldab rulood liigutada aeglaselt ja vaikselt, et sinu und mitte segada.

 

 

Millistele ruloodele mootor sobib?

Seade sobib kõigile RULO ruloodele. Kusjuures aknakatte suurus või kaal mootori tööd ei mõjuta, peaasi, et oleks kett, mida kerida.

Ole nutikas ja telli Soma Smart Shades mootor koos ruloode ostuga, märkides RULO e-poes valik “SOMA mootoriga versioon”.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.