Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Kassettruloo – miks, kus ja kuidas?

17.11.2020

Miks?

Miks mitte? Kassettruloo teeb elu lihtsaks. See lihtsalt töötab superhästi igal pool, olgu tegu kas suure või väikese aknaga. Märksõnadeks on selle puhul praktilisus, suurepärane valguse kontroll ja lihtne puhastamine ehk teisisõnu win-win-win

Nagu ütlesime, kinnituvad kassetid aknaraamile, tänu millele saad ka avatud akende puhul rulood mugavalt üles-alla liigutada. Tihedalt vastu akent paigutatud, ei lase kassettruloo akna äärtest valgust sisse, kui see alla kerida, mis on eriti oluline iga eduka filmiõhtu (-päeva) juures. Kassettide suurimaks plussiks võib pidada kaitset tolmu, määrdumise ning isegi UV-kiirguse eest, et ruloo kangas kauem nägus püsiks. Lisaks saab kassetilt endalt kogu mustuse lihtsalt lapiga eemaldada. 

Kus?

Noh, eks seal, kus süda soovib, kuid allpool toome välja mõned kassettruloo kliendifotod ja soovitused, mida ruloode valimisel silmas pidada.

Heledas toas sulandub seintega sama tooni kassettruloo kaunilt kogu sisekujundusega, samas kui veidi kirkam kangas loob tuppa ägeda värvilise kuma.

Kassettruloo – miks, kus ja kuidas? - RULO - Rulo.ee - rulood

Triibutajatega kassettrulood on super lahendus taimeomanikele, sest triipe kohakuti, kõrvuti või kuidagi vahepeale sättides saab päris hästi reguleerida, kui palju valgust lilled saavad.

Kassettruloo – miks, kus ja kuidas? - RULO - Rulo.ee - rulood

Pimendavad rulood kuuluvad tavaliselt magamistuppa, kuid mõned kliendid soovivad neid ka elutuppa, et telekat saaks isegi jaanipäeval kottpimedas vaadata. Pildilt näed, kuidas kassettruloo äärtest valgus naljalt läbi ei pääse!

Kassettruloo – miks, kus ja kuidas? - RULO - Rulo.ee - rulood

Need, kes otsivad keskkonnasõbralikku lahendust, saavad valida kassettruloode jaoks neutraalse kanga, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest. Vastupidav kangas pakub huvitavat valgusmängu ja püüab näiteks elutoas kindlasti palju pilke.

Kassettruloo – miks, kus ja kuidas? - RULO - Rulo.ee - rulood

Ärme unusta kassettruloo hügieenilisust, mistõttu tasub seda kindlasti kaaluda ruumides nagu köögid ja lastetoad. Esimestes on söögi tegemisel vabanevate aurude tõttu mustus kerge tekkima ning seda ka rasvakihina. Sel juhul takistab kassett rulookangal kergesti määrdumist. Lastetubades või ka lasteaia ruumides aitavad kassettrulood korda hoida ning tolmust kiirelt vabaneda. 

Kassettruloo – miks, kus ja kuidas? - RULO - Rulo.ee - rulood

Kuidas?

Kassettruloode mõõtmisest ning paigaldamisest lapikule ja C-liistule oleme ka juba eelnevalt juttu teinud. Vastavad õpetused leiad siit:

Kassettruloo mõõtmisjuhend

Kassettruloo paigaldusjuhend c-liist

Kassettruloo paigaldusjuhend “lapik” liist

Kui kardad aga siiski mõõtmisel eksida, saada meile aknaavast pilt näiteks RULO Facebooki või e-mailile (info@rulo.ee) ja anname täpsemad juhised, kuidas just sellist akent mõõta. 

Nendele, kes ei soovi üldse mõõtmiste, paigaldusega või muu sarnasega ise vaeva näha, soovitame RULO+ mugavusteenust. Nii hoolitseme me ise akende mõõtmise, arvutuste ja hinnapakkumiste, konsultatsiooni, materjalide näidiste ning paigalduse eest. Lisaks kehtib mugavusteenusega ostetud aknakatetele kolm aastat garantiid. Loe lähemalt siit!

Tutvu meie kassettruloo valikutega RULO e-poes!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.