Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

JAH, TARNEKIIRUS LOEB! Aga miks?

01.03.2019

Oleme sellest tegelikult juba varem ka kirutanud, isegi korduvalt. Oleme välja toonud statistikat ja uuringuid ning isiklikust kogemusest näiteid. Nüüd, mõned aastad hiljem on tekkinud ka päriselt arusaam, et ruloode kiire tarne ongi väärtus, mida meie kliendid hindavad. Ehk siis kõigepealt tekkis vorm (eeldus, et kiirus on oluline) ja alles seejärel sisu (teadmine, et päriselt on ka).

EELDUS: Kiire tarne on e-kaubanduse eeldus!?

Rulo’ga alustades, oli meie eelduseks, et kiire tarne on internetist ostjatele oluline mugavuse pärast. Seda kinnitasid ka globaalsed kullerfirmade uuringud ja isiklik subjektiivsus. Kui sa juba oled inimene, kes ei kannata liikluses närveldamist, järjekordades ootamist ja sotsiaalset interaktsiooni (meil saab ilmselt tulevikus väga palju kliente olema), siis nende ühisosaks on soovimatus oodata. Ilmselt tuleneb soov kaup kiiresti kätte saada ka sellest, et ostu sooritades annad sa ära enda aja, energia ja raha. Vastu ei saa justkui midagi. Rulo käivitamisel püstitasime hüpoteesi, et loetletud põhjustel peab tarne olema oluliselt kiirem, kui turul keskmiselt.

KOGEMUS: küsi ja sulle vastatakse!

Üks hea harjumus mille oleme enda meeskonnas juurutanud on klientidelt küsida, et miks nad meid valisid. Ruloode vahendajaid on Eestis ligi kakskümmend. Okei, me oleme päris ägedad ja võidame kergesti poolehoidu, aga turul on pika ajalooga usaldusväärsemaid pakkujaid ja kohe kindlasti ka odavamaid. Kuigi me oleme ise väga interneti usku, siis kõige ausama ja vahetuma tagasiside saab inimestega näost-näkku rääkides. Ei ole üllatus, et kõige suurem osa inimestest, kellelt oleme küsinud, vastavad et valisid meid tellimise lihtsuse ja tarnekiiruse pärast. Küll on aga üllatavad põhjused, miks tarnekiirus on klientidele oluline. Järgnevalt toome välja kõige rohkem korduvad vastused:

  1. Kolimine on üks suur segadus ja vajadust ruloode järele tajud alles siis kui pead uues kodus esimest ööd veetma ning kardinateta magamistoas lahti riietuma. Mitte korra vaid igapäevaselt akvaariumis elades nii 2-3 kuud järjest (ruloosid oodates).
  2. Päike on õue minnes harilikult peidus, aga kui tahad kodukontoris tööd teha, siis otsustab ekraanile paista ja igasuguse agaruse pisiku koheselt kõrvaldada;
  3. Uudishimu! Ei, mitte enda oma, vaid akna alt mööda kõndivate võõraste oma. Voldikkardinate peamiseks tellimise põhjuseks on võimalus neid alt-üles sulgeda. See tähendab, et saad rahus päevavalguse tuppa lasta ilma, et pead iga uudishimuliku möödujaga viisakusi vahetama.

JÄRELDUS: kiirus on päriselt ka oluline!

Ja mitte ainult sellepärast, et me eeldame asju pärast ostu sooritamist kiiresti saada. Kõlab veidralt, et lihtne ruloo võib oluliselt panustada pere turvatundesse ja privaatsusesse. Olgu selleks sissetungijaks siis naaber, päike või tänaval mööduja.


Kes ostab jaanuaris rulood?

Kui googeldasid “kuidas ruloosid puhastada” või “ruloode puhastamine” ja leidsid selle postituse alles kolmandalt lehelt, siis oled ilmselgelt veidi segaduses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.