Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

Putukavõrk – valmistu murevabamaks suveks

15.05.2023

Igasugused putukad mängivad meie looduses vajalikku rolli. Erinevad mutukad on söögiallikaks mitmetele kaladele, lindudele ja roomajatele ning ilma nendeta jääks ka enamus taimi tolmeldamata. Aga me kõik teame ka kuradima hästi, et meie koduseinte vahel nad selliste ülesannetega ei tegele! Sellepärast aitab Rulo raamiga putukavõrk hoida kõiksugused putukad seal, kus nende koht on – õues!

Selleks, et veeta suve murevabamalt, toome teieni kolm kindlat punkti, miks peaks raamiga putukavõrgu juba praegu ära tellima.

putukavõrk - rulo.ee - rulo

Raamiga putukavõrk sobib nii aknale kui ka uksele

Kui aknaraamile liimitud võrk on veel kuidagi vabandatav, siis uksele ei sobi kleepuv lahendus ei teoorias ega praktikas. Selleks, et ka ukse kaudu värsket õhku nautida saaks, on raamiga putukavõrk ideaalne valik. Mitte miski ei asenda tunnet, kui saad kõik kodu uksed ja aknad lahti hoida ilma, et peaks kärbsepiitsaga võõraid „külalisi“ taga ajama.

Meie putukavõrku on mugav ja lihtne paigaldada

Võrkude paigaldamine aknaraamile on ebapraktiline ja ajakulukas. Tulemus ei ole esteetiline ja hiljem liimijälgede küürimine ei ole ka eriti lõbus tegevus. Raamiga putukavõrgu paigaldamine võtab aega vaid mõni minut. Kui aus olla, siis võrgu lahti pakendamine võtab kõvasti rohkem aega kui aknale paigaldus. Lisaks ei pea muretsema, et oma aknaraamid liimiga ära rikud. Võidad igatahes!

Meie putukavõrgud on keskkonnasõbralikud

Raamiga putukavõrgu võtad sügisel aknalt ära, paned endale sobivasse kohta hoiule ning kasutad seda järgmisel aastal uuesti. Rulo hoolib, et meie kui ka sinu ökoloogiline jalajälg oleks võimalikult väike. Kui eelistad kauakestvat lahendust, oled teinud omaltpoolt väikese, kuid siiski olulise panuse, keskkonna hoidmiseks.

Suvi ei ole enam kaugel ning nüüd on viimane aeg endale need suurepärased võrgud koju tellida. Seega ole kaval ja eeskujulik ning telli täpselt enda akna- või uksemõõtudele sobiv raamiga putukavõrk siit! Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Aknakatted – sukeldu ruloode põnevasse maailma

Kas sinu aknad tunnevad end veidi alasti? Meil on sulle lahendus – Rulo aknakatted. Meie erinevad lahendused võimaldavad aknaavasid põnevalt katta, hoides samal ajal eemale uudistavaid naabreid ja lõõmavat päikesevalgust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.