Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Rulo paigaldusteenusest

02.08.2018

Tahame teha ruloode tellimise lihtsaks, kiireks ja mugavaks. Kas siis on? Kaugel sellest, aga oleme teel. Paigaldusteenuse korraldamine on olnud esimesel aastal peavalu. Midagi tunneli lõpust paistab, aga kas valgus või rong.

Kes saab ja kes ei saa paigaldust tellida?

E-poodi meisterdades püstitasime hüpoteesi, et meie sihtgrupp on keskmisest mugavam inimene ja kui pakutakse, tellib ta paigaldusteenuse hea meelega. Pädevust, inimesi ja tööriistu seda teenust pakkuda meil ei olnud. Tänaseks on, aga sellegipoolest ei saa me paigaldust pakkuda kogu Eesti ulatuses. Logistiliselt ei ole teatud piirkondadesse sõitmine mõistlik ja kohalike furnituuri paigaldajate või meistrimeeste võrgustiku loomine on edenenud visalt. Seda me arusaadavalt ei tahtnud nii ka enda kanalites kommunikeerida – „sorry, aga me ei viitsi 3 ruloo pärast Pärnu sõita, võib-olla suvel tuleme kui ilma hoiab“

Niisiis, et keegi ennast halvasti ei tunneks on Rulo e-pood ehitatud selliselt, et paigaldusteenuse võimalus tekib lisa valikuna üksnes juhul, kui kassas sisestatud postiindeks on meile sobivas maakonnas. Täna saame paigaldust pakkuda Harjumaal, Tartumaal, Põlvamaal, Võrumaal, Viljandimaal ja Raplamaa. Tegeleme sellega, et leiaksime paigaldajad ka teistes Eesti piirkondades. Kui tead mõnda meistrimeest või furnituuri paigaldajat kellel ei ole midagi lisateenistuse vastu, siis meil on info üle hea meel.

Miks paigaldus 50 eurot maksab? Maru krõbe!

Ongi, kui tellid 1-2 rulood. Me ei taha tulla neid üksikuid ruloosid paigaldama ja sa ei taha selle eest ka maksta – aus värk. Alates kolmest ruloost on see hind okei. Aga kui tellid 10 rulood, kas siis läheb paigaldus kallimaks? Ei lähe, sest noh, sa tellid 10 rulood ja me oleme selle üle väga rõõmsad.

Nüüd, kus katteloorid on langenud saame kõik rõõmsalt ühel lainel edasi elada. Kui elad näiteks Saaremaal ja üldse ei taha ise ruloosid üles panna, siis võta ühendust ja otsime koos kohaliku meistrimehe kes asja korda ajab.

 


Väga halb idee kuidas ruloosid müüa

Mootoriga rulood – saad aru eks, mootor rullib üles ja alla. Teeme selle ka kohe selgeks, et see ei ole debatt, kas ruloosid on või ei ole vaja “nupust” üles/alla lasta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.