Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Kuidas kasutada ribakardinaid sisekujunduses?

02.02.2024

Rulood on üldiselt olnud ajatu akende katmise valik. Need lisavad kodudele funktsionaalsust ja stiili. Neid on saadavalt erinevates värvides, mõõtmetes ning materjalides, mille tõttu saab neid hästi sisekujundusse integreerida. Selles blogis hoiame fookuses ribakardinaid, mis on Rulo tootevalikus kõige värskem tulija. Vaatame, kuidas neid sisekujundusse sobitada ning milliseid stiile saavutada on võimalik.

Klassikaline elegants

Klassikalises interjööris on levinud soojad toonid, rikkalikud tekstuurid ning ajatu sisustus. Kui kujundada elegantseid ruume, on soovitatav kasutada soojades toonides ribakardinaid. Need lisavad igale ruumile sumedust, täiendades traditsioonilist mööblit ja loovad sooja ja kutsuva õhkkonna. Pange ribakardinad paari õhuliste langevate kardinatega, et anda sisekujundusele rikkalikku tunnetust. Rulo valikus on soojades toonides ribakardinad Helgus (soe beež) ja Rõõm (kollakas beež).

Klassikaline stiil_ribakardinaid

Moderne lähenemine

Kaasaegse välimuse saavutamiseks võta aluseks lihtsus ja puhtus. Modernse sisekujundusstiili juurde kuuluvad toonid nagu valge, hall ja must, mis ei tekita palju visuaalset müra. Need toonid aitavad luua ruumi selgust, kus puudub kõik üleliigne. Rulo valikust leiad ribakardinad toonides Rahu (valge), Fookus (hall) ja Ramm (must), mis sobivad ideaalselt selle sisekujundusstiiliga.

Moderne stiil_ribakardinaid

Täiusta ribakardinaid langevate kardinatega

Nagu eelnevalt mainisime rikastab ribakardinate kombineerimine tekstiilkardinatega tervet interjööri. Mõnikord võivad ribakardinad jätta ruumis kõleda tunde olenemata, mis sisekujundusstiiliga on tegu. Selleks, et asja parandada, saab nende kõrvale riputada riidest valmistatud kardinad, mis lisavad ribadele pehmust ja hubasust.

RIbad + kardinad_ribakardinaid

Soovid rohkem infot Rulo ribakardinatest? Loe lähemalt siit. Kui Sul puuduvad kodust ilusad ribad, telli need siit. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Igal rulool on oma tuba

Rulood on üldiselt olnud ajatu akende katmise valik. Need lisavad kodudele funktsionaalsust ja stiili. Neid on saadavalt erinevates värvides, mõõtmetes ning materjalides, mille tõttu saab neid hästi sisekujundusse integreerida. Selles blogis hoiame fookuses ribakardinaid, mis on Rulo tootevalikus kõige värskem tulija. Vaatame, kuidas neid sisekujundusse sobitada ning milliseid stiile saavutada on võimalik. Klassikaline elegants Klassikalises […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.