Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Igal rulool on oma tuba

02.02.2024

Kodu ruumidesse aknakatteid valides pead arvestama sealsete tingimustega. Samuti sellega, mida sa ühelt aknakattelt ootad. Kas rulool peab olema pimendav funktsioon ning võimaldama magusasti magada või olema hoopis kergelt läbipaistev, et valgus tuppa pääseks, kuid võõra pilgu õue jätaks? Kui seisad parasjagu selliste küsimuste ees, siis anname sulle kiire ja lihtsa ülevaate erinevatest aknakatetest ja neile sobivatest tubadest.

Elutuba on kodu süda

Elutuba on põhiline hängimise koht. Seal veedetakse palju aega pere ja sõprade seltsis. Siin on rulool mitu tähtsat ülesannet. Ta peab looma mõnusalt kutsuva atmosfääri, tagama privaatsuse ning reguleerima hästi valgust. Rulo valikust sobivad hästi näiteks ilusad tekstiilrulood, kompaktsed kassettrulood või hoopis funktsionaalsed voldikkardinad. Kahte esimest sobib hästi kombineerida ka langevate kardinatega, mis muudavad ruumi veel hubasemaks. Voldikkardinad üksi jätavad aga minimalistliku ja puhta ilme.

Elutuba_rulool

Magamistuba pimedaks

Magamistuba on kodus väga privaatne paik. Sinna minnakse puhkama ning otsima rahu ja vaikust. Rulool on siinkohal ülesandeks kontrollida väga hästi valgust ning tagada maksimaalne privaatsus. Rulo valikust sobivad ideaalselt pimendavad tekstiil– ja kassettrulood ning pimendavad voldikkardinad. Täiesti kottpimeda ruumi tagamiseks soovitame neid kombineerida pimendavate langevate kardinatega. Nii tagad mõnusalt kosutava une, mis ei ole valguse tõttu häiritud.

Magamistuba_rulool

Köök vajab vastupidavust

Köögis toimub väga palju tegevusi – söögi valmistamine, nõudepesu, küpsetamine jne. Sealsed aknakatted peavad vastu pidama kuumusele, aurule ja erinevatele pritsmetele. Samal ajal võiksid need olla väga funktsionaalsed ehk reguleerida hästi valgust. Rulo valikust leiab nii tavalised funktsionaalsed voldikkardinad kui ka niiskuskindlad voldikud. Kui aknad asuvad köögis kohas, kuhu niiskus ja mustus kergelt ligi ei pääse, siis on tavalised voldikkardinad ideaalne variant. Neid saab liigutada vastavalt vajadusele ülevalt alla või alt üles. Kui aken asub aga kraanikausi taga või pliidi lähedal, võiksid valida niiskuskindlad voldikud. Neid on lihtne puhastada ning kestavad sellistes tingimustes pikemat aega.

Köök_rulool

Vannituba on nõudlik

Vannituba vajab aknakatteid kõige enam, sest need tagavad sealse privaatsuse. Vannitoas on aga väga palju niiskust. Seetõttu tuleb sinna valida aknakatted, mis on niiskuskindlad ning vastupidavad. Samas ei vaja vannituba täielikku valguse varjamist. Rulo valikust leiab vannituppa ideaalsed niiskuskindlad voldikkardinad, mis takistavad hallituse ja bakterite kogunemist. Need on valmistatud spetsiaalsest kangast, mis tõrjub niiskust. Lisaks ei määrdu need kergesti ega kaota puhastamisel oma värvi. Kirju värvivalikuga leiad endale just sobiva.

Vannituba_rulool

Kokkuvõttes on igal rulool omale sobilik ruum, kus rippuda ja aastaid mööda saata. Lisaks kassett- ja tekstiilruloodele ning voldikkardinatele, leiab meie valikust ka ribakardinad, mis on ideaalsed aknakatted kontoriruumidesse. Need reguleerivad valgust väga täpselt, mis teeb töö tegemise mõnusaks.

Kui Sul puuduvad kodust trendikad rulood, riba- või tekstiilkardinad, telli need e-poest. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Kuidas kasutada ribakardinaid sisekujunduses?

Rulood on üldiselt olnud ajatu akende katmise valik. Need lisavad kodudele funktsionaalsust ja stiili. Neid on saadavalt erinevates värvides, mõõtmetes ning materjalides, mille tõttu saab neid hästi sisekujundusse integreerida. Selles blogis hoiame fookuses ribakardinaid, mis on Rulo tootevalikus kõige värskem tulija. Vaatame, kuidas neid sisekujundusse sobitada ning milliseid stiile saavutada on võimalik.

Kuidas riietada oma aknad trendikalt 2024. aastal?

Rulood on üldiselt olnud ajatu akende katmise valik. Need lisavad kodudele funktsionaalsust ja stiili. Neid on saadavalt erinevates värvides, mõõtmetes ning materjalides, mille tõttu saab neid hästi sisekujundusse integreerida. Selles blogis hoiame fookuses ribakardinaid, mis on Rulo tootevalikus kõige värskem tulija. Vaatame, kuidas neid sisekujundusse sobitada ning milliseid stiile saavutada on võimalik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.