Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Kardinapuu, mis pikalt püsib truu

03.10.2023

Kardinad aitavad muuta meie kodud hubaseks. Kardinapuu on üks levinumaid variante, kuidas ilusaid kangaid üles riputada. Kindlasti on valik riputamise vallas täienenud ning täna võib sobiliku variandi leidmine sõltuda nii tellija maitsest, ruumide interjöörist, maksumusest, kanga tüübist kui ka kaalust ja funktsioonist. Kuigi igal materjalil on oma eelised, on puidust kardinapuu midagi tõeliselt erilist. Puidust kardinapuude ajatu elegants ja ainulaadsus muudavad need suurepäraseks valikuks just maalähedast ja traditsioonilist võlu kandvasse koju. Siin on mõned põhjused, miks puidust kardinapuu võiks sinu kodu kaunistada.

Puidul on oma loomulik ilu

Üks peamisi põhjuseid, miks puidust kardinapuud on niivõrd armastatud, on nende loomulik ilu. Puidust õhkub soojust, iseloomu ning ajatut veetlust, mis võib täiendada erinevaid sisekujundusstiile. Naturaalsest materjalist kardinapuu sobib ideaalselt maalähedase või traditsioonilise interööriga koju, sest see aitab edasi kanda puutumatust ning ajaloolist elegantsi.

Kardinapuu on pikaajaline investeering

Puidust kardinapuud on tuntud oma vastupidavuse poolest. Need võivad kesta aastaid ning hoolduse poolest nõuavad ainult tolmu pühkimist, muutes need väga heaks investeeringuks. Erinevalt näiteks mõnest metallist kardinapuust, mis võivad aja jooksul korrodeeruda, on puidust kardinapuud roostekindlad, mis tagab nende ilu ja funktsionaalsuse säilimise. Lisaks on puit alati trendikas, mis on samuti hea põhjus, miks nendesse investeerida.

Puit on mitmekülgne materjal

Puitmaterjali mitmekülgsus on huvitav – kardinapuid tehakse erinevatest puiduliikidest, millest igaühel on unikaalsed mustrid ja värvid. See võimaldab valida omale koju just sellise puidu ja tooni, mis sobib ideaalselt ruumi interjööriga. Rulo kardinapuude valikust võid leida toonid nagu klassikaline valge, naturaalne puit, pähkel ning tumepunakas-pruun kirss.

Kardinapuud_Rulo

Kardinapuu kohandamine on lihtne

Puidust kardinapuu kohandamine oma aknale vastavaks on imelihtne. Esiteks kui sa ei leia endale sobivat värvi kardinapuud ning soovid näiteks roosat või hoopis rohelist, siis neid on lihtne üle värvida või toonida. Teiseks saab lõigata kardinapuu täpselt sellisesse mõõtu, et see sobiks ideaalselt sinu aknaga. Seda saab ise kodus mugavalt väikese saega teha.

Puidust kardinapuu on keskkonnasõbralik valik

Kui oled teadlik inimeste keskkonnajalajäljest, siis tead, et puit on keskkonnasõbralik valik. Paljud tootjad kasutavad jätkusuutlikke puiduallikaid ja puit on taastuv ressurss. Kui valid oma kodu kaunistama puidust kardinapuu, võid kindel olla, et teed oma planeedi jaoks vastutustundliku valiku.

Kui sul on kodus kardinad, mis ootavad oma kardinapuid, siis tutvu nendega siin. Kui kardinaid ei ole, siis lisaks kardinapuudele leiad Rulo tootevalikust ka uued tekstiilkardinad, et saaksid kohe kogu komplekti ühest kohast. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Katuseakende rulood – Rulo staarvoldikud

Nii mõnelgi kodul on ehitatud välja pööninguosa, mis toob endaga kaasa katuseakende vajaduse. Nii saab sisse lasta mõnusat päevavalgust ning värsket õhku. Katuseakende rulood tulevad mängu juhul, kui on vaja reguleerida nii valgust kui ka ruumi temperatuuri. Parimad valikud katuseakendele on rulood, mida saab otse aknale kinnitada. Katuseakende staar on voldikkardin – räägime sellest lähemalt.

Kardinad, mis on enamat kui lihtsalt kangas

Nii mõnelgi kodul on ehitatud välja pööninguosa, mis toob endaga kaasa katuseakende vajaduse. Nii saab sisse lasta mõnusat päevavalgust ning värsket õhku. Katuseakende rulood tulevad mängu juhul, kui on vaja reguleerida nii valgust kui ka ruumi temperatuuri. Parimad valikud katuseakendele on rulood, mida saab otse aknale kinnitada. Katuseakende staar on voldikkardin – räägime sellest lähemalt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.