Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Ruloosid saab omahinnaga? – Rulo leiunurk

18.01.2024

Kuna kõik meie rulood on erineva suurusega, siis paratamatult jäävad üle kangatükid, mida me proovime tulevastes tellimustes kasutada. Meie eesmärk on muuta ruloode tootmine võimalikult keskkonnasõbralikuks, seetõttu ei viska me ülejäänud kangast ära. Kuna kangatükkide ladustamine on aeganõudev ja mahukas, siis oleme valmis neist ruloosid valmistama ja neid omahinnaga müüma. Sellised koduotsivad rulood võid leida Rulo leiunurgast. Milliseid kangad on leiunurgas esindatud?

Poolpimendavad rulood

Poolpimendavad rulood on natuke erinevad pimendavatest ruloodest, sest need täidavad ruumides teist eesmärki. Nad takistavad valguse sisenemist tuppa, kuid ei muuda ruume täiesti kottpimedaks. Sellised aknakatted sobivad ideaalselt näiteks kontoritesse, kooli ja eluruumidesse, kus ei magata. Need aitavad vähendada erinevate ekraanide peegeldust. Lisaks hoiavad need ära võõrad pilgud, mille läbi suurendada kodu privaatsust ja turvalisust. Leiunurga poolpimendavad rulood võid leida paljudes erinevates mõõtudes ja toonides ning nende hinnaks on 30 eurot. Kui tahad kangast kassettruloona, maksad 10 eurot juurde – nii lihtne ongi!

Pimendav kangas

Kui poolpimendavate aknakatete materjal hoiab ära vaid teatud osa aknasse paistvast valgusest, siis pimendavad rulood blokeerivad kõik valguskiired, mis nende teele satuvad. Tänu sellele omadusele saad toa ka päevasel ajal pimedaks muuta. See on eriti kasulik magamistoas, kuid ka külalistetoas, lastetoas või elutoas, kus mõnikord ka külalised ööbivad. Ühesõnaga tasub need paigutada ruumidesse, kuhu mingitel hetkedel valgusel absoluutselt asja ei ole. Leiunurga pimendavad rulood võid leida samuti paljudes erinevates toonides ja mõõtudes. Nende hinnaks on 35 eurot ning kui soovid neid kassettruloona, maksad 10 eurot juurde.

Triibutajad

Kas tead, mis on ühist tavalistel ruloodel ja voldikkardinatel? Kui sa need alla kerid, kaob aknast paistev ilus vaade aknakatte taha ära. Selle probleemi lahendavad meie huvitavad triibutajad. Triibud kohakuti pannes pääseb valgus tuppa ja saad välisilma uudistada, ilma et see sind vastu uudistaks. Triibud kõrvuti paigutades saad aga vaate ja päikesevalguse kardina taha peitu jätta. Leiunurgast leiad erinevat tooni „sebralased“, millega anda ruumile värskust ja iseloomu. Triibutaja hinnaks on 40 eurot ning jällegi kassettruloona tellides lisandub hinnale 10 eurot.

Seega kokkuvõtteks, kui sul on mõni aken, mis vajaks rulood, siis mõõda see ära ja vaata, äkki leiad endale leiunurgast mõne sobiva. Nii aitad olla meil keskkonnasõbralikum ning saad ruloo täitsa mõnusa hinnaga. Vaata rulood ja mõõdud üle siit.

PS! Leiunurga ruloosid nii nagu ka teisi eritellimusel ruloosid ei saa ümber vahetada. Mõtle – küsi – telli. Vastupidine järjekord õnne ei too.

Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Rulooga on mõnusam nii valgel kui ka pimedal aja

Üldjuhul, kui ruloosid ostma hakatakse, on eesmärgiks varjata tuppa sisse tulev valgus. Siis on valgel ajaperioodil magusam ja pikem uni. Aga kui arvad, et praegusel pimedal ajal ei ole ruloodest mingit kasu ja lükkad nende ostmise kevadesse, siis eksid. Rulood on aknakatetena väga funktsionaalsed ja abimeheks igal aastaajal. Vaatame üle mõned põhjused, kuidas rulooga oma […]

Ribakardinad – next level triibutajad

Üldjuhul, kui ruloosid ostma hakatakse, on eesmärgiks varjata tuppa sisse tulev valgus. Siis on valgel ajaperioodil magusam ja pikem uni. Aga kui arvad, et praegusel pimedal ajal ei ole ruloodest mingit kasu ja lükkad nende ostmise kevadesse, siis eksid. Rulood on aknakatetena väga funktsionaalsed ja abimeheks igal aastaajal. Vaatame üle mõned põhjused, kuidas rulooga oma […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.