Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a*

4 tasuta* kanganäidist

Sääsevõrk – 3 põhjust, miks oleksid pidanud selle juba eile tellima

08.04.2021

On teada fakt, et putukad mängivad looduses vajalikku rolli. Erinevad mutukad on söögiallikaks mitmetele kaladele, lindudele ja roomajatele ning ilma nendeta jääks ka enamus taimi tolmendamata. Aga me kõik teame ka kuradima hästi, et meie koduseinte vahel nad selliste ülesannetega ei tegele… Sellepärast aitab RULO sääsevõrk hoida kõiksugused putukad seal, kus nende koht on – õues!

Kui putukate karjatamine ei ole sinu jaoks piisav müügiargument, siis toome kohe välja veel kolm raudkindlat punkti, miks sa oleksid pidanud juba eile või isegi üleeile selle targa ostu ära tegema.

1. Seda on mugav ja lihtne paigaldada!

Kui sa vähegi oma akendest hoolid, siis ei taha sa sinna võrke kleepida. Tulemus ei ole esteetiline ja hiljem liimijälgede küürimine ei ole ka eriti lõbus. Raamiga võrgu paigaldamiseks läheb aega vaid mõni minut. Ausalt öeldes võtab hoopis putukavõrgu lahti pakendamine rohkem aega kui 1-2-3-ja-valmis paigaldus. Lisaks ei pea sa muretsema, et oma aknaraamid mõne kahtlase liimiga ära rikud. Win-win!

2. Sobib nii akendele kui ka ustele!

Täpselt nii! Kui tahad veel ukse kaudu värsket õhku ja päikest nautida, siis nüüd saad seda putukavabalt teha. Kui aknaraamile liimitud sääsevõrk on veel kuidagi vabandatav, siis uksele ei sobi kleepuv lahendus ei teoorias ega praktikas. Hingedega tugevdatud  uksevõrk laseb sul aga suvist ja sooja aega nautida nagu ei kunagi varem. Mitte miski ei asenda seda võimsat tunnet, kui saad kõik kodu uksed ning aknad lahti hoida ilma, et peaks kärbsepiitsaga võõraid “külalisi” nüpeldama.

3. Taaskasutatav sääsevõrk on keskkonnasõbralik ja kestev lahendus!

Ja nagu ütleb üks kurikuulus TopShopi lause… See pole veel kõik! Meie putukavõrgu võtad sügisel aknalt ära, paned aita või voodi alla hoiule ning kasutad seda järgmisel aastal uuesti. Rulo hoolib, et nii meie kui ka sinu ökoloogiline jälg oleks võimalikult väike. Kui eelistad kauakestvat lahendust, oled teinud omalpoolt väikese kuid siiski olulise panuse keskkonna hoidmiseks. 🙂

Suvi võib veel mägede taga olla, kuid putukad luusivad juba varem kohale. Seega ole kaval ja eeskujulik ning telli täpselt enda akna- või uksemõõtudele sobiv sääsevõrk siit!

putukavõrk - sääsevõrk - rulo - rulo.ee putukavõrk - sääsevõrk - rulo - rulo.ee putukavõrk - sääsevõrk - rulo - rulo.ee


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.