Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

Kes on Rulo e-poe klient?

18.12.2019

Detsember on reeglina kokkuvõtete tegemise aeg. Ära muretse, ise ka ei viitsiks kuiva numbrite ja protsentide võrdlust lugeda, aga algatuseks ühe numbri siiski konteksti loomiseks toome välja küll. 2019. aastal külastas Rulo e-poodi rohkem kui 66 00 külastajat. Statistika tundub tabelites ja graafikutes sama kuiv nagu diivani alt leitud kreeker. Sellepärast otsustasime kasutada kujutlusvõimet ja selle statistika abil manada valmis kolm persooni, kes meie klientuuri põhikontingenti kirjeldaks.

Sandra on 27-aastane lapsehoolduspuhkusel projektijuht, kes hiljuti mehe ja väikese pisitütrega Peetrisse päris oma kodu on ostis. Ta päevad mööduvad enamasti plikatirtsu eest hoolitsedes. Koos koera Muriga käiakse kolmekesti iga päev jalutamas – tütar kärus ja Muri saba liputades rihmaga käekõrval. Kodusena meeldib Sandrale kuulata turunduse podcaste ja sotsiaalmeedias erinevaid suunamudijaid, et valdkonnast kodus olles päris ära ei võõranduks. Lisaks meeldib talle kokandusblogisid jälgida. Kuna nende koduaknad on tänava poole ja ühele küljele kolisid äsja ka uued naabrid, vajab pere kardinaid, mis varjaks võõraste pilkude eest, sest naabermaja paikneb ikka üpris lähedal. Kiirelt telefonis googeldades leiab Sandra meie e-poe. Kuna mujalt kohe hinda ei näe ja tarne on kõige kiirem, siis tuleb otsus tellida kiiresti. Hakkajate inimestena võtavad Sandra ja abikaasaga Ervin veel samal õhtul vajalikud mõõdud ja otsustatakse voldikkardinate kasuks, mida saab mõlemast otsast avada. Voldikud üllatavalt kiiresti kohal, saab hakkaja pere ka ülespanekuga ise hakkama.

Krista, 43-aastane raamatupidaja, elab Mustamäel paneelmaja neljandal korrusel ja tema hubane kodu läbis äsja värskenduskuuri. Talle meeldib vabal ajal tegeleda tervisejooksu, käsitööga ja sõbrannadega koos kohvitamisega. Ühel ühisel kohvitamisel kurdab ta muret, kuidas muidu uue väljanägemisega korteris vanad rulood silma kraabivad, aga puuduvad teadmised, kust ja kuidas hankida uhkemad. Sõbranna soovitab talle oma kogemusest Rulo.ee’d ja jagab talle ka -20% sooduskoodi. Krista uurib kodus arvuti taga kõigepealt meie Facebooki, loeb arvustusi ja palub otse chatist ostmisega abi. Krista rõõmuks saab ta kiirelt kogu vajaliku info ja annab tellimuse sisse. Mugavaks tegi tellimise see, et viisakas noormees tuli järgmisel päeval ja võttis vajalikud mõõdud ning nädal hiljem tuli sama spetsialist ka aknakatteid paigaldama. Ilusad mustrilised kassettrulood sobisid korteri värskenduskuuri lõpetamiseks nagu kirss tordile.

Martin, 32 aastane UX/UI disainer, elab Tartu kesklinnas, uusarenduse korteris. Ta sisustab oma õhtud sõpradega väljas käies või jõusaalis, kus tegeleb agaralt jõutrenniga. Kodus meeldib talle Playstationis FIFAs ja NBAs maalmameistriks püüelda või Netflixist sarju vaadata. Kumbagi pole aga üldse võimalik korralikult teha, kui suurtest akendest valgus telekale kiirgab ja vaatepilti pimestab. Suvel on asi hullem, kui hommikul super vara juba päike aknast sisse hakkab paistma ja und rikub. Pimendav ruloo tundub olevat ainuõige lahendus ning sedasama märksõna kasutades leiab Martin Google esilehelt meie blogi, kust peale kiiret sirvimist otse e-poodi suundub ja ostu vormistab. Mõned päevad hiljem on elutoa ainsaks valgusallikaks telekas ja Martin naudib kinosaali meeleolu.

Oled sa Sandra, Krista, Martin või hoopis keegi muu, Rulo aitab sul akendele just selle õige katte leida. Kui tundsid ennast või mõne enda tuttava nendest kolmest väljamõeldud tegelasest ära, siis anna kommentaariga märku 🙂


Magamistoa jutud OSA1 – tuled surnuks!

Kas mäletad, kui sa veel väike olid ja vanemad hüüdsid magamamineku ajal kõrvalt toast: “Tuled surnuks!”? Meie mäletame. Tagantjärele teame, et see ei olnudki kuri käsk, isegi kui see vahel nii tunduda võis

Comments

  1. Mirjam ütleb:

    Tere,minu nimi on Sandra ja ma olen 27-@@stane😄

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.