Lihtne tellida

Täpselt akna mõõtude järgi

Kiire tarne 7-10 tööpäeva

Garantii 5a

4 tasuta* kanganäidist

4 põhjust, miks soetada aknarulood juba täna

07.08.2023

Aknarulood on suurepärane lisa igasse koju või kontorisse. Need pakuvad palju eeliseid, mis ei piirdu pelgalt ruumi kaunistamisega. Need mitmekülgsed aknakatted on saavutanud populaarsuse tänu oma funktsionaalsusele, stiilsele välimusele ning võimele suurendada privaatsust ja kontrollida loomulikku valgust. Blogis on välja toodud 4 väga head põhjust, miks peaksid kaaluma oma ruumi jaoks aknaruloosid.

Kontrolli tuppa pääsevat valguse hulka

Aknaruloode üks peamisi eeliseid on nende hea valguse kontrollimise võimalus. Erinevalt kardinatest võimaldavad rulood hõlpsasti reguleerida tuppa siseneva valguse hulka või selle täiesti ära blokeerida. Valguse reguleerimine on eriti oluline näiteks suviti magamistubades, kui õues läheb vara valgeks, elutoas telekat vaadates, kui päike aknast ekraanile peegeldab või hoopis kontoriruumis, kui päike otse näkku paistab ja töötamise raskeks teeb.  See funktsioon aitab muuta meie igapäeva elu mugavamaks.

Rulo_valgus

Muuda ruumid energiatõhusamaks

Aknarulood aitavad oluliselt parandada kodu või töökoha energiatõhusust. Tuppa siseneva päikesevalguse haldamisega aitavad rulood reguleerida ruumide temperatuuri ja vähendada sõltuvust kütte- ja jahutussüsteemidest. Kuumadel suvekuudel võib ruloode sulgemine varjata otsest päikesevalgust ja takistada ruumide üle kuumenemist. See aitab hoide keskkonda jahedana ja mugavana. Samamoodi toimivad alla tõmmatud rulood talvel täiendava isolatsioonikihina, vähendades akende kaudu soojuskadu. Ruloode abil energiatarbimist vähendades võivad aknarulood aidata vähendada elektriarveid ja avaldada positiivset mõju keskkonnale.

Rulo_energiatõhus

Hoia võõrad pilgud eemale

Privaatsust väärtustavad meist paljud. Aknarulood on tõhus viis selle tagamiseks. Rulood aitavad pakkuda privaatsuse taset, mis ületab kõik muud aknakatted. Näiteks voldikkardinad võimaldavad lasta sisse mõnusalt päeva valgust ning samal ajal tagada, et uudishimulikud pilgud kodudes ei rändaks. Seda tänu voldikute ülalt alla või alt üles liikuvale funktsioonile. See põhjus on eriti oluline kodudes, mis asuvad elava liiklusega tänava ääres või ruumid on vastakuti naabrite omaga. Aknarulood toimivad ka turvakihina, mis takistab potentsiaalsel vargal sisse piilumast.

Rulo_privaatsus

Aknarulood on ülimalt mitmekülgse disainiga – kujunda kasvõi ise

Rulo aknarulood on saadaval mitmes erinevas stiilis, mis võimaldab leida oma sisekujundusele sobivaima. Meie valikust leiad tekstiilrulood, kassettrulood ning voldikkardinad, mis kõik täidavad eelnimetatud eesmärke. Lisaks sellele on meil saadaval suur värvivalik ning võimalus kujundada oma rulood personaalseks. Kasuta fotosid, kujundusi või lausa kunsti, et soetada oma koju täiesti originaalsed aknakatted. Seega meile ei ole võimalik öelda „ma ei leidnud endale sobivaid ruloosid“.

aknakatted

Lisaks pakuvad aknarulood mitmekülgsust töötamise osas. Neid on võimalik olenevalt mudelist reguleerida käsitsi, nööri või mootori abil. See lisab igapäeva ellu mugavust, sest aknarulood on reguleeritavad otse voodist või diivanilt.

Mootoriga_ruloo

Kokkuvõttes on aknarulood kindlasti midagi enamat kui lihtsalt praktiline aknakate. Need on kodudes ja kontorites disainielemendid, mis võimaldavad tagada nii privaatsuse kui ka soovitud valguse hulga. Need põhjused muudavad aknarulood ülimalt populaarseks.

Tutvu Rulo aknakatete valikuga siin. Rulo sooduspakkumiste, uute toodete ja muude uudistega kursis olemiseks jälgi meid Facebookis ja Instagramis!


Pimendavad rulookardinad teevad une magusaks

Kvaliteetne uni mängib olulist rolli meie üldises heaolus ja igapäevaste tööülesannete täitmises. Unesõbraliku keskkonna loomine on magusa une ja värskena ärkamise jaoks hädavajalik. Selles blogis uurime kvaliteetse une tähtsust ja seda, kuidas pimendavad rulookardinad võivad muuta magamistoa uneparadiisiks, kus nautida sügavat ja kosutavat und.

MÄNG: DISAINI LASTETOA RULOO, POSTITA JA VÕIDA!

Kvaliteetne uni mängib olulist rolli meie üldises heaolus ja igapäevaste tööülesannete täitmises. Unesõbraliku keskkonna loomine on magusa une ja värskena ärkamise jaoks hädavajalik. Selles blogis uurime kvaliteetse une tähtsust ja seda, kuidas pimendavad rulookardinad võivad muuta magamistoa uneparadiisiks, kus nautida sügavat ja kosutavat und.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.