Tarne 7-10 tööpäeva

(Rulo lojaalsusprogramm) Sa võid olla osa Rulo perekonnast!

Rulo lojaalsusprogramm – ehk siis nagu maffia või? Mingis mõttes, aga üldse mitte negatiivses ja kriminaalses. Teaks vaid eesti keeles sõna, mis kirjeldaks sellist kokkuhoidvust ja üksteise eest seismist paremini, siis rõõmuga kasutaks seda. Me soovime lähedal hoida inimesed, kes meie ideedesse usuvad ja väärtusi jagavad.

Kas oled üks omadest?

Tee nüüd enda mõtetes kiire inventuur:

 1. Kas sa oled meilt ruloosid/voldikuid tellinud? (minimaalne kogus 4 rulood/voldikut, et sa enne esimest tellimust juba ennast sisse ei nihverdaks)
 2. Kas jäid sedavõrd rahule, et oleksid valmis meid ka edasi soovitama?
 3. Kas meie idee, stiil ja asjaajamine meeldivad sulle?
 4. Kas sa jälgid meid Facebookis ja/või Instagrammis?

Kui kõik klappis, aga sa ei ole saanud kutset, et Rulo perekonnaga liituda, siis sisesta enda mailiaadress ja võtame ühendust:

  Kuidas Rulo lojaalsusprogramm töötab?

  Rulo lojaalsuprogrammi liikmed saavad enda rulood ja voldikud alati kõige parematel tingimustel! Just, olenemata sellest, millised reklaamid või kampaaniad jooksevad uutele klientidele, siis lojaalsusprogrammi liikmete tingimused on paremad!

  Lojaalsuprogrammi asutajaliikmed (need kes uskusid Rulo’sse kohe päris algusest, esimese kahe aasta jooksul (kuni 1.06.19)) saavad isiklikud kutsed ja neile kehtib aastaringselt e-poes -25% soodustus! Kui tead mõnda Rulo asutajaliiget, siis küsi temalt aastaringselt töötavat -20% sooduskupongi. Kõik uued lojaalsuprogrammiga liitujad saavad aastaringseks kasutamiseks samuti -20% sooduskupongi, mida endale hoida või sõprade ja tuttavatega jagada.

  Rulo lojaalsusprogramm sai alguse tänu järgnevatele asutajaliikmetele: Inez Andresen, Helen Vestla, Eileen Kubpart, Terje Helbma, Silvia Allik, Ann Norden, Terje Piho, Rivo Tepper, Gerli Luhtaru, Harry Auväärt, Kristina Mitt, Epp Mõttus, Kristiina AIgro, Karl Hallik, Raili Themas, Merilin Sepp, Stina Vool, Kristiina Kevvät. Kui sa neist kedagi tead, siis küsi soodustuse saamiseks nende isikliku kupongi.